Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vše začíná tréninkem

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 20, 2011 5:26 pm

--GM--
Dor
Dorovo počínání chvíli vycházelo, chvíli, než jeho temný kouř narazil na skleněnou stěnu a začal unikat směrem vzhůru, než-li mohl Dor jakkoliv zareagovat, všechen kouř zezadu se dostal pod něj, poté nahoru a zmizel v nicotě. Dor mohl být ale šťastný, protože stál na skleněné desce, která měla tak poloviční velikost, než velikost jeho nohy, takže pokud by nebyl opatrný, mohl by upadnout dozadu a třeba si i rozbít hlavu anebo možná zmizet v té nicotě. Když se Dor znovu podíval na tu ženu pod cáry oblečení, byla poněkud dál, když by se otočil, všiml by si, že východ jaksi zmizel.


Kate
Když jsi vešla do místnosti, dveře se za tebou automaticky zavřely a zmizely. Objevila jsi se v nějakém lesíku, možná i v háji, kde bylo několik listnatých stromů a mezi nimi úhledně a pravidelně jehličnaté stromy. Několik keřů se táhlo dlouhou linií až k lampě uprostřed palouku, který byl zase uprostřed toho háje. Na lampě byl pověšen rudo-bílý terč a na každém pruhu bylo cosi napsáno. Při bližším ohledání se dalo přečíst, že se jedná o několik předmětů, jako: dýka, meč, kopí, štít, vak, cylindr, apod.


Fulton


"Tak to vůbec není!" trochu jsem se na tebe rozhněval. "Raději se vrátíme k tréninku, slečno Ewi," řekl jsem docela ostře a přísně. "Jak někoho paralyzovat polibkem už víte, vrhneme se tedy na to, abyste dokázala z někoho i vysát část jeho života anebo určitou informaci, kterou potřebujete," začal jsem ti znenadání vykat, jako kdyby mě od tebe něco odtáhlo.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 20, 2011 5:35 pm

Dor Mehir

Tak to bylo nepříjemný...řekl jsem a kouř se mi vrátil pod nohy ale ztvrdl o hodně víc a v menším množství. Vyletěl jsem o dost víš a přede mnou Letěl další menší mark Tehárů. Ti kontrolovaly jestli předemnou něco není. Teď jsem se posouval o hodně opatrněji a Teharové co byli pod mými nohami se rozdvojily a připoutaly se k mým botám jako nějaká podrážka takže jsem měl prakticky létací boty. Pomalu sjem se přibližoval k té dívce.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 20, 2011 5:40 pm

Kate

Chvíli jsem přemýšlela co dělat a pak jsem potichu, spíš pro sebe řekla: "Zkusím štít" Natáhla jsem vodorovně luk, přiložila jsem na něj šíp. pečlivě zamířila směrem ke slovu štít. Po uvolnění tětivy jsem se plně soustředila na neškeré pohyby spojené s vystřelením šípu. Tětiva se mírně zavlnila a vystřelila šíp kupředu, ten začal rotovat kolem své osy a letěl kupředu jako...

...no jako šíp. Poté se přiblížil k terči a zabodl se do...
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 20, 2011 6:04 pm

--GM--
Dor
Dor zamířil přímo vstříc nicotě, kde předtím jeho Teharové zmizeli. Nic netušíc tam vletěl společně se zbytkem svých Teharů a zmizel. Necítil najednou nic. Skoro jako by znovu zemřel. Už ani nedokázal myslet, neměl také čím, vždyť celé jeho tělo zmizelo a jeho duše se smažila za jeho nemrtvý život v pekle, možná v očistci, ale rozhodně nebyla v nebi. Najednou ucítil takový zvláštní pocit, byl jediný, ale nedokázal ho popsat, skoro jako kdyby mu hořelo levé rameno, sžíral jej nevyslovitelně žhavý plamen. Možná právě teď mířil za svou duší.


Kate
Tvůj šíp zasáhl přesně, ale nikoliv terč. Kdesi, nejspíš odnikud, se tu objevil Dor, který byl doteď tvým společníkem, ale rozdělili jste se v té chodbě. Najednou byl tam, padal k zemi a tvůj šíp jej proťal jako labuť. V jeho levém rameni už zůstal však zaražen a přišpendlil jej k terči o kus níž, než bylo slovo štít, přišpendlil jej přesně na slovo Plamen. Dorovo tělo se v tu chvíli ocitlo skutečně v plameni, ale nikoliv fyzickém, ale psychickém. Začal se svíjet skoro jako by hořel. Problém byl, že nebyl při vědomí.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 20, 2011 6:25 pm

Dor Mehir

Pokud jetohle trest za mé činy tak ho přijímám....pomyslel jsem si a zaťal zuby a snášel ty bolesti. Byli neskutečné a levé rameno ještě horší ale nemohl jsem nic dělat. Jen navždy trpět v žáru pekelném. Teda z mého pohledu. Nevěděl jsem že to jsou pouze halucinace nebo něco podobnýho.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 20, 2011 6:28 pm

Ewi

Grr.. čo som ti spravila že si zrazu taký zlý.. zahundrala som jeho smerom pri čom som vôbec nevnímala to čo o tom kúzle hovoril.. bolo na mne vidieť že som dosť naštvaná a proste som nechcela počúvať žiadne zdvorilé oslovenia.. neznášala som ich.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 20, 2011 6:37 pm

Fulton

"Víte, kdysi dávno, vlastně to ale až tak dávno nebylo, jsem znal dívku, byla o něco mladší než Vy, také to bylo před nějakým časem, ale měl jsem ji zaslíbenou, jako svou ženu. Bohužel se ukázalo, že není čisté krve, moji rodiče se proto rozhodli za mě, nalezli mi novou ženu, ale ta byla... raději to nebudu rozebírat. S tou dívkou, která měla být původně se mnou po zbytek života jsem se však párkrát potkal, nikdy jsem jí nedal najevo své náklonnosti a ona mě zřejmě beztak ignorovala. Nejspíš ani netušila, že existuji." Řekl docela zasmušilým hlasem. "Tenkrát se ze mě stal tak trochu bard, i když jenom částečně. Začal jsem psát, naučil jsem se hrát a zpívat, nikdy jsem ale skutečným bardem nebyl." Pokračoval, stále tím chmurným, melancholickým hlasem. "Když se podívám na Vás, tak mi ji připomínáte velice a pokaždé, když se pokusím s Vámi jednat přirozeně a blízce, zabolí mě to. Prostě to nedokážu."
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 20, 2011 6:53 pm

Ewi

Prečo.. sa ľudia ku mne nikdy nemôžu správať aspoň trocha tak ako by som chcela.. pomyslela som si pri bolestnej spomienke na môjho "otca" a rukou som si prešla po tenkej jazve ktorú mi však cez oblečenie nebolo vidieť. Uhm tak.. snáď to nejak prežijem.. povedala som potichu a po tom som sa na neho pozrela. A.. ako mám teda.. spraviť ten polibek? spýtala som sa ho no bolo to skôr takým núteným tónom.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 20, 2011 7:21 pm

Fulton

"Hm," vydal jsem ze sebe zamyšleně a přišel k tobě blíž. Chytil jsem tě kolem pasu a přitáhl tě k sobě, aniž bych tě nějak varoval, naklonil jsem hlavu mírně do strany a políbil tě. Ucítila jsi takový divný pocit, zalilo tě teplo, skoro jako životní síla by šla skrz ten polibek, ale šla do tebe. Společně s ní však přišla také jedna vzpomínka.

-Flashback-

Mladík sedící v křesle si četl knihu, poznávala jsi v něm Fultona, jenže mu muselo být o dost méně, než mu bylo teď, všechno totiž vypadalo tak zastarale. Dokonce i jeho oblečení. Jak tak četl tu knihu, přišla k němu vysoká žena a naklonila se. Něco mu zašeptala, to ale toho mladíka dost zarazilo. Do jeho očí se nahrnulo několik slz, skoro jako by někdo zrovna umřel. Pak se ale podíval směrem k tobě. Ukázal na tebe prstem, skoro jako kdybys tam skutečně byla, v tu chvíli se vzpomínka zatemnila, pomalu zmizela.

"Tak, teď zopakuj to samé, prostě udělej to, co se teď stalo, nic na tom neměň, tak jak jsi to cítila, tak to udělej." řekl. Nejspíš ti předvedl pravý opak toho, co tě chtěl naučit, aby ti to značně zjednodušil, protože už jsi přesně věděla, jaký pocit to je, když z někoho takovýmto způsobem vysaješ část jeho života.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 20, 2011 7:37 pm

Ewi

Keď som pred očami znova uvidela jeho a ako keby som sa prebrala z tej spomienky alebo ako to nazvať... tak som bola doslova ako keby ma niekto ovalil nejakým valčekom.. nejak som nevedela pochopiť čo to znamená a aj keď som sa snažila tú jeho spomienku vyhnať z hlavy po chvíľke to skončilo tak že som chcela vedieť ako to pokračuje.. alebo chvíľu pred tým.. proste som chcela vedieť čo mu tá žena povedala.. pre sa mu do očí nahrnuli slzy.. keď ma vyzval aby som to skúsila tak som bez odvrávania k nemu natiahla hlavu a pobozkala som ho, pri čom som z neho chcela vytiahnuť myšlienky zamerané hlavne na tú jednu časť ktorú som už videla.. v hlave som si pri tom prehrávala ten pocit ktorý som cítila keď do mňa vdychoval aj časť svojej životnej energie.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 20, 2011 7:49 pm

Fulton

Jen jsem ji sledoval, jak se snaží a přitom se usmíval. Její rty, které se natolik snažily ze mě vytáhnout vzpomínky ji tentokráte zklamaly. "Tady se někdo zaměřuje už na nějaké specifické vzpomínky? Nebo se mě snažíš připravit o všechnu životní energii najednou?" Řekl jsem, ale než jsem to vůbec stačil doříct, tak i přes již jistou vzdálenost našich rtů se na tebe vzpomínka přenesla. Sice již jsi necítila ten hřejivý pocit, jako když do tebe vlily mé rty mou životní energii, ale ta vzpomínka byla stále živá.

-Flachback-
Tentokráte jsi měla mnohem lepší výhled, bylo to skoro, jako kdyby jsi tomu mladíkovi seděla na rameni. Když jsi se podívala dolů, všimla sis té knihy, kterou četl předtím, problém byl, že ji vlastně četl teprve teď, takže jsi se dostala před události z minulé vzpomínky. Brzy jsi také zjistila, že se ani tak nejednalo o knihu, ale o album. V albu bylo mnoho fotek, všechny však patřily jedné jediné mladé dívce. Jaký to byl pro tebe šok, když jsi zjistila, že je ti ta dívka naprosto podobná, skoro jako kdybyste byly dvojčata. Mladík si se zájmem prohlížel fotky dále, v jeho obličej byla radost a veselí. Nejspíše už čekal na nějaký šťastný okamžik. Otočil stránku, ale když ji otočil, byla tam jen tma. Při bližším pohledu bylo vidět, že ve tmě je kdosi schoulený, nějaká postava. Než jsi se ale dozvěděla více, vzpomínka znovu opadla, zmizela jako pára nad hrncem.


Fulton před tebou stál jako opařený, možná jsi mu dokonce i něco udělala, protože v jeho očích nebyl absolutně žádný život, bylo to, jako kdyby se na tebe díval nemrtvý. Po chvíli se ale oklepal a probral se. Nevypadal ale zrovna nadšeně anebo šťastně, i když si nejspíš neuvědomoval, jaké přesně vzpomínky jsi viděla, nejspíš ale přesně cítil pocity, které jsi tím vyvolala.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 20, 2011 7:56 pm

Ewi

Keď som sa znova odtiahla tak som sa mu zapozerala do očí a dosť ma mrzel ten jeho výraz. P..prepáč.. šepla som potichu no po tom som ho znova pobozkala.. teraz však s úplne opačným úmyslom.. snažila som sa do neho vliať svoju životnú energiu s myšlienkou že by mu to zlepšlo náladu.. ale bola som v tom stále nováčik takže bolo dosť možné že som ani nevedela čo robím a ako to mám robiť.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 20, 2011 8:05 pm

Fulton

Když jsi se mě pokusila políbit, zarazil jsem tě tím, že jsem dal mezi mé a tvé rty dva prsty a řekl: "Pro dnešek bylo líbání dost." Pak jsem se pár kroky dozadu přesunul ke dveřím a otočil se k tobě zády, přičemž jsem ti vysvětlil hned několik věcí: "Jídelna je dole, jenom sejdeš po hlavním schodišti dolů a zahneš doleva. Poznáš to jednoduše, protože jsou dovnitř se dostaneš skrz dvoukřídlé, ebenové, lítací dveře. Já zatím seženu nějakou loutnu a taky si zařídím jisté věci," když jsem domluvil, otevřel jsem dveře a odešel jsem.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptySun May 22, 2011 2:47 pm

Kate

Došla jsem k terči a chvíli si prohlížela Dora. Pak jsem ovšem usoudila, že nestojí za mou pozornost, vyndala jsem z terče (a z něj) šíp a šla jsem opět na tu vzdálenost, kde jsem byla na začátku z úmyslem tentokrát trefit štít.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 27, 2011 2:57 pm

Ewi

Len som prikývla trocha posmutnene keď som sa nedočkala toho polibku no po tom keď odišiel len som sa začala obzerať po svojej izbe a nejak som začala blúdiť po celom panstve .. dosť vecí ma tu celkom ohromovalo a troška mi pripomínalo domov na ktorý som však chcela skôr zabudnúť.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 27, 2011 3:11 pm

--GM--
Ewi
Jen tak jsi se procházela skrz vilu, bylo tu docela až moc ticho. Na to, jak bylo toto místo vyhlášené, tu bylo až podezřele moc mrtvo, skoro jako kdyby tu krom mentorů nikdo jiný nebyl. Dokonce jsi ani nikde nepotkala ty, s kterými jsi přišla, a dokonce ani tu ženu a ani toho psa. Když jsi už otevřela dveře od další místnosti, ani sis neuvědomila to, že jsi je otevřela a dokonce ani to, že jsi vešla dovnitř. Dveře za tebou ihned zmizeli a ty jsi se objevila v místnosti plné pavučin. Byla sice dobře osvětlená a ostré světlo se občas odrazilo od některého ze zrcadel, která byla na stěnách po celé délce stěn. Pavučiny už nejenom obalily rohy a zrcadla, ale také i místnost jako celek. Ve světle zářily jako stříbrné nitky, ale po pavoukovi anebo pavoucích tu nikde nebyla ani památka, ani po prachu. Na konci dlouhé místnosti bylo na stěně jenom velké prostěradlo nachové barvy. Byla to také jediná stěna, na které nebylo viditelné zrcadlo, ale nedalo se říct, jestli je anebo není pod tím prostěradlem anebo je-li pod ním něco jiného.


Kate
Zasáhla jsi svůj cíl přesně. Najednou se zvedl vítr a pak zase polevil a bylo ticho. Až moc podezřelé ticho, než-li ses ale stačila byť jen ohlédnout, ozvalo se zahvízdnutí a ucítila jsi silnou bolest. Před tebou, tam, kde bylo Dorovo tělo, už byl jenom olivově zelený, kulatý štít, který nejspíš Dora zcela rozdrtil, když s ním narazil do lampy. Sama jsi si však uvědomila, odkud se ta ostrá bolest vzala. Ten štít musel přiletět zezadu a těsně tě minout, přičemž ti vyhodil rameno z kloubu - krutá bolest, ale vrácení bude ještě horší a jen tak lehce to nepůjde.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptyFri May 27, 2011 3:19 pm

Ewi

Prechádzala som tou miestnosťou pri čom som sa neisto obzerala naokolo a rukou som sa pohrávala s rukoväťou dýky ktorú som mala za opaskom, nebolo mi tu bohvie ako príjemne a tie pavučiny tomu nijak nepomáhali. Keď som prišla k tomu prosteradlu tak som si ho obzrela a trocha s obavami som na neho šiahla rukou po čom som ho odsunula nabok aby som videla čo je za ním.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptySat May 28, 2011 2:23 pm

--GM--

Ewi odhrnula prostěradlo stranou a to samo od sebe spadlo. Na stěně bylo jedno velké zrcadlo, ve kterém však nebyl odraz té stejné místnosti, ve které Ewi byla. Místnost tam za zrcadlem byla potemnělá a prkna v podlaze byla občas děravá a někdy chyběla zcela. Pavučin tam nebylo tolik, spíš tam byly hromady prachu. Ewi si mohla všimnout, že se povrch zrcadla občas jako by zavlnil.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptySat May 28, 2011 3:26 pm

Ewi

Udivene som sa pozerala na výjav v tom "obraze" a ako keby ma to zhypnotizovalo tak som načiahla ruku a snažila som sa skla na ňom dotknúť.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptySat May 28, 2011 5:00 pm

Kate

"Au..." uteklo mi, ale pak jsem už nic neříkala a spíše se rozhlížela kolem, jestli zde mimo rozmáčklého Dora není někdo, kdo by mi pomohl navrátit vykloubené levé rameno zpátky.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptySat May 28, 2011 5:51 pm

--GM--
Ewi
Jakmile jsi se dotkla skla, něco anebo někdo jako by tě postrčil a ty jsi se na chvíli naplácla na sklo a poté tě obalilo chladné sklo a vyleštěná ocel. Pomalu, skoro jako při porodu, se na druhé straně začalo rozevírat zrcadlo, kterým ses vsoukala, respektive byla vystrčena na druhé straně. Dopadla jsi tvrdě na zem, skoro jako kdybys byla ochrnutá a nemohla chodit. Brzy jsi ale zjistila, že se cítíš nějak těžší, jako kdyby na tebe něco tlačilo, ke tvému zjištění to nebylo nic - buď tu byla vyšší gravitace anebo jsi byla pod vlivem nějakého temného kouzla.


Kate
Bohužel jsi nikde nenašla nikoho, ale všude kolem tu byly stromy, takže s trochou štěstí a umu by sis mohla ruku vrátit do kloubu tím, že budeš opakovaně narážet do kmene, přičemž si budeš druhou rukou pomáhat, abys' to ještě nezhoršila, ačkoliv se dalo dělat i něco jiného, těžko říct, co tě uprostřed tohoto lesa ještě může potkat a bez funkční ruky ti je luk k ničemu.
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen




Počet příspěvků : 153
Join date : 07. 08. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptySun Aug 07, 2011 5:37 pm

Axiballie smrdí!!! Sláva padlému ledovému elfovy co zakopl o neviditelnej kámen
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen




Počet příspěvků : 153
Join date : 07. 08. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptySun Aug 07, 2011 5:37 pm

Axiballie smrdí!!! Sláva padlému ledovému elfovy co zakopl o neviditelnej kámen
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen




Počet příspěvků : 153
Join date : 07. 08. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptySun Aug 07, 2011 5:37 pm

Axiballie smrdí!!! Sláva padlému ledovému elfovy co zakopl o neviditelnej kámen
Návrat nahoru Goto down
SosukeAizen




Počet příspěvků : 153
Join date : 07. 08. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 EmptySun Aug 07, 2011 5:38 pm

Axiballie smrdí!!! Sláva padlému ledovému elfovy co zakopl o neviditelnej kámen
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vše začíná tréninkem
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra II. :: Herní místnosti-
Přejdi na: