Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vše začíná tréninkem

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyMon May 16, 2011 5:16 pm

Poslední dobou se množí případy, kdy lidé prostě sejdou z cesty a zmizí. Poslední dobou se však také otevírá mnoho nových podniků. Pod rouškou honosné vily, která patří skupince šlechticů, skrývají se před zákonem skupiny rebelů. Asi nejznámější z nich je také nejvíce navštěvovaný a asi jediný má své prsty nejenom v politice, ale také mezi zástupci zákona. Přezdívaný vila U Černého psa je tento "tábor" rebelů jeden z těch nejotevřenějších a nalézt ho není žádný problém.
Samotná vila je obrovské sídlo se zahradami a několika patry. Většinu prostor tvoří hostinec, vinný sklípek, herna, ale celé jedno patro zabírají velké místnosti určené k jedinému účelu - tréninku. Samotná vila je opředena tajemstvími, někteří tvrdí, že je prokletá, jiní, že majitelka vily - Lady Jizabelle Snorax - je vlastně jen loutkou nějakého démona. Lady Snorax může nabídnout hned několik různých druhů služeb, ale také i mnoho zaměstnanců, kteří se specializují v různých odvětvích. Nejznámějšími z nich jsou bratři - Grein a Fade Lupusovi - a sestry - Amber, Sceada a Lorette Rinovi - Ceny jsou však poměrně vysoké a návštěvníci někdy musí zaplatit dokonce i vlastními vědomostmi jako jedni ze zaměstnanců.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 12:45 pm

--GM--
Byl krásný slunečný den. Nebe azurově modré a bez mráčku, ptáci štěbetali na stromech, oříškově zbarvené veverky mezi stromy přeskakovali s oříšky v tlapkách a tlamičkách. Motýlí křídla bylo vidět na loukách jako stovky drobných květin, které ve větru tančily, až na to že žádný vítr nefoukal. I přes to krásné slunečné počasí, na zem dopadaly kapky deště, který jaksi padal odnikud, nebylo totiž ani mraku a ani nějakého pozorovatelného kouzla. Každý, kdo procházel tímto krajem, věděl moc dobře o stezce, která vede do vily, která patří Rebelům. Mnoho pocestných volilo tedy stezku k vile, protože Rebelové nabízeli široko daleko ten nejlepší dostupný trénink. Tentokrát ale ta vila spíš vypadala jako kouzelný zámek, protože přímo nad ní se díky dešti vytvořila duha.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 1:55 pm

Dor Mehir

Šel jsem po stezce přímo do vily rebelů. Šel jsem ve stínu stromů proto, že kdyby mě přepadly abych jem ohl zneškodit pomocí Teharů. Nesnáším sluneční dny. V tom rebelském cvičišti jsem se chtěl naučit zacházet trochu s dýkou. Většinou jsem noční pták ale přeci jen kdyby. Dnes jsem neměl moc dobrou náladu ale to jsem neměl poslední dva týdny nikdy. Jen jsem doufal že mě nikdo nepřepadne. Nerad bych ho sejmul.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 2:21 pm

Ewi

Sedela som pod jedným stromom kde som prenocovala, včera som sa tak unavila že som poriadne ani nezaregistrovala kde som zaspala a ako ďaleko som od vily rebelov. Keď som sa však postavila tak som ju hneď na prvý pohľad zbadala čo ma celkom potešilo. Vybehla som na cestu a nejak som si nevšimla týpka predo mnou, vyzeralo to tak že bežím priamo na neho.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 2:27 pm

Dor Mehir

H-Hej stůj!zakřičel jsem na dívku která proti mě najednou běžela. Všiml jsem si jí když byla kousek ode mě. Začal jsem před sebou panicky mávat rukama a doufat že zastaví. Nikdy mi to s děvčaty moc nešlo. Když jsem nějaké viděl prostě jsem byl celý bez sebe. Doufal jsem jsem že zastaví. Kdyby to byl chlap tak bych prostě uhnul a nebo mu podkopl nohy. Ale u děvčat...
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 2:40 pm

Kate

Mířila jsem k vile rebelů. Ne zrovna pomalu. Mé tempo by se dalo charakterizovat jako svižný běh. Po chvíli běhu jsem polevila na pozornosti a také jsem si nevšimla Dora Mehira, který se objevil přímo přede mnou a ke kterému jsem běžela z druhé strany než Ewi.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 2:41 pm

Ewi

Keď som pred sebou niečo započula tak som si všimla nejakého týpka a splašene som sa uhla do strany, síce som sa mu vyhla no pri tom som stratila rovnováhu a nejak som preskackala až k okraju cesty, po tom som znova zakopla o vlastné nohy a strepala som sa niekam do trávi, pár krát som sa prekotúlala a ostala som tam ležať očividne troška v dezorientácii.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 2:48 pm

Dor Mehir

Na nic jsem nečekal a rychle jsem k Ewi přiběhl. Kate jsem si vůbec nevšiml. J-Jsi v pořádku?zeptal jsem se jí a koukal se jestli nemá někde zranění. Byla to částečně moje vina že zakopla tak jsem byl trochu starostlivý.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 2:50 pm

Kate

Na poslední chvíli jsem si všimla Mehira a rychle jsem se uhnula na stranu. Naneštěstí on se v tu samou chvíli rozběhl na tu samou stranu a tak jsem ho tak trochu omylem srazila k zemi hned vedle Ewi.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 2:56 pm

Dor Mehir

Ahhhh...Moje žebra...řekl jsem. Měl jsem šátek kolem hlavy a byli mi vidět jen oči tudiž můj hlas zněl trochu naštvaně a hodně hluboce. Proč zovna dneska...řekl jsem si pro sebe a vstal jsem že se kouknu co to do mě vlastně vrazilo. Další holka. Chvíli mi trvalo než jsem si uvědomil co se stalo a rychle jsem k nim kleknul.H-Hej! jste v pořádku?zeptal jsem se jich. Jistě byli jako ty ostatní. Teď mě začnou obviňovat z toho že je to moje vina. Nejraději bych je zabil. Všechny. Ale to asi tak před několika lety. Teď jsem jim chtěl pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 5:03 pm

Ewi

Pomaly som sa prebrala z toho šoku a keď som nad sebou uvidela tých dvoch tak prvé čo ma napadlo bolo to že sú to nejaký zbojníci.. bo tom som si však povedala že sú na to až príliš divný a tak som sa len postavila a poškrabala som sa na hlave. Keď prišla otázka či sme v poriadku tak som za seba len prikývla hlavou ale nič som nehovorila.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 5:23 pm

???

V okolí se zvedl vítr zrovna ve chvíli, kdy po cestě procházel černý pes. Když se dostal k vám, zastavil se. Podíval se na vás svýma uhlově černýma očima a sklopil hlavu. Několikrát na vás zaštěkal a pak se blížil k vám. Vypadal docela nebezpečně, nedalo se říct, že by byl rozzuřený, ale možná byl rozzuřený a možná se vás dokonce chystal napadnout. Pro upřesnění - blížil se přímo k Ewi.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 5:27 pm

Kate

když jsem se zvedala ze země, začal se onen černý pes blížit k Ewi. Vzala jsem luk a natáhla jsem na něj šíp. Kdyby se cokoliv stalo, byla jsem připravená vystřelit. "Co je tohle za psa?" zeptala jsem se spíš pro sebe, ale jaksi jsem si ho v mysli spojovala s tou vilou rebelů.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 5:32 pm

Dor Mehir

Dřív než si toho někdo všiml už jsem stál v cestě mezi psem a Ewi. Nechci ti ublížit ale pokud zaútočíš tak budu nucený chránit dámy...A věř mi že se mnou se do křížku nechceš pustit...řekl jsem psovi. Mohl jsem vypadat jako blázen když mluvím se zvířetem a k tomu to moje oblečení. Kdyby mi některá z dívek viděla do očí což by bylo možné kdyby nestály za mnou tak by v mých očích viděli žár samotného pekla. Sílu Nekromancera který bez nejmenšího zaváhání bude vraždit. Ale já byl naštěstí pro děvčata hodný. Alespoň z větší části. Obvykle při pohledu do mých očích zvířata utekly jak nejrychleji mohly. Nechtěl jsem tomu psovi ublížit tak jsem doufal že uteče.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 5:38 pm

Ewi

Ako náhle som si všimla psa tak sa úsmev na mojej tváre roztiahol takým.. veselým a šťastným spôsobom. Keď sa mu do cesty postavil Dor Mehir tak som sa len rozbehla tým smerom pri čom som ho strčila do boku a už som letela na psa s takou otvorenou náručou. Mala som hrozne rada psy, a vlastne všetky zvieratá ale takéhoto pekného som ešte nevidela a proste som nemohla odolať.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 5:44 pm

???

Pes se zvědavě podíval, respektive vyzvedl svou hlavu, když na něj najednou mířilo několik rozlobených očí. Trochu ustoupil a kroužek na jeho obojku se trochu zhoupl a zablýskl, když vtom ho překvapila Ewi, která jen tak odhodila toho učedníka temných umění. Pes se zarazil a zase hlavu sklopil níž, přičemž se kroužek uklidnil. Pes už jenom po Ewi skočil a začal ji olizovat obličej.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 5:50 pm

Kate

Poprvé jsem si všimla Ewi. Z mého pohledu byla docela hezká. Jakmile začala utíkat směrem ke psovi, tak jsem se o ní začala trochu bát, přecejen, ten pes nevypadal zrovna přátelsky. Luk jsem měla stále připravený ke střelbě.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 5:51 pm

Dor Mehir

Rozplácl jsem se na zemi. Dřívě by jsem ji pravděpodovně roztrhl vejpůl. A to doslova. Ale teď jsem se změnil tak sjem jenom vstal a řekl. Falešný poplach... a vyrazil znova po cestě. Už jsem atm chtěl dojít. Ty holky mě nezajímaly, nebyl jsem tu kvůli nim. Chtěl jsem prostě jenom trénovat. Byl jsem samotář a bylo mi jedno jestli mě za tenhle odchod budou mít rády nebo nebudou. Prostě jsem tam už chtěl být.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 6:01 pm

Ewi

Keď ma pes začal oblizovať tak som sa len zarehnila ako malé dievča a začala som ho škrabať za ušami. Jee ako sa voláš? si taký zlatý... povedala som mu a stále som sa s ním maznala. Pri tom som mala takmer úplne zatvorené obe oči pretože ma furt olizoval na tvári.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 6:06 pm

???

Černý pes se najednou uklidnil a slezl z Ewi. Posadil se kousek vedle a čekal, až se Ewi zvedne, pak se otočil, zavrtěl ocasem a dal se na odchod, během toho se ještě otočil, jestli ho Ewi a Kate sledují.

--GM--
Dor pomalu došel k bráně do zahrad vily. Brána byla ale zamčená. Na zahradě ale byla dívka, možná už i žena, s blonďatými vlasy, která otrhávala plody třešně, kterých bylo v zahradě několik. Její černé oblečení nekrylo mnoho z jejího těla a když se natáhla pro větev, která byla třešněmi obalená, vyhrnula se její sukně a Dorovi se naskytl pohled na její krajkované spodní prádlo.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 6:09 pm

Ewi

Keď zo mňa ten pes zliezol tak som ešte chvíľku bola na zemi no po tom som sa rýchlo postavila a následovala som ho.. teda išla som skôr tak bokom a položila som ruku na jeho chrbát pri čom som ho stále hladila s takým vysmiatym výrazom na tvári.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 6:10 pm

Kate

Když jsem viděla, že "pejsek" zkrotl, zvedla jsem se ze země, schovala jsem luk, šíp jsem vrátila do toulce a šla jsem za ním.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 6:12 pm

Dor Mehir

Jako pravý Gentleman jsem sklonil pohled, dal si ruku před ústa a zhluboka zakašlal. Omluvte mě prosím ale...je tohle Vila U černého psa?zeptal jsem se pořád se skloněným pohledem. I když jsem se na ni nedíval moc dlouho tak jsem měl dobrou fotografickou paměť. Někoho mi připomínala, jenom jsem si nemohl vzpomenout koho.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 6:16 pm

Fuzzy a Lorette

Když skupinka Ewi a Kate dorazila k vile, brána se najednou otevřela, před otevírající se branou stál zrovna Dor, který mluvil s nějakou dívku v zahradě. Když tam dorazil ten černý pes, blonďatá dívka došla taktéž k bráně. "Oh, pane Fuzzy, konečně zpátky? A jak koukám, už jste je našel." Usmála se na vás na všechny. "Tohle je Fuzzy, já jsem Lorette, vítejte u nás ve vile U Černého psa." Přivítala vás.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem EmptyWed May 18, 2011 6:22 pm

Ewi

Ahoj.. pozdravila som milo a po tom som sa znova pozrela na toho psa. ono sa to tu volá podla neho? u černého psa.. je tak rozkošný. rozmýšľala som a bola som tým psom doslova hypnotizovaná. Volám sa Ewi, pochádzam celkom ďaleko odtiaľto, tam kde bývajú krvavý elfovia. Zaškerila som sa na Lorette takým milým spôsobom.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vše začíná tréninkem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vše začíná tréninkem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra II. :: Herní místnosti-
Přejdi na: