Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Začátek

Goto down 
+2
Hysterio
Axiballie
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 12:08 pm

Sebastian Falcon

Když mě ten pitomec vyhodil z okna tak jsem dopadl na železnou tyč. Probodla mě skrz na skrz v oblasti srdce. Mírně jsem zaťal zuby a takhle nabodnutý jsem tam poslouchal celý jejich rozhovor. V té tmě mě nemohly vidět nabodnutýho.nakopu mu pr*el....řekl jsem si potichu a najednou se tyč zlomila a já dopadl na zem, pořád probodnut. Pomalu jsem se vyšplhal k oknu, byl jsem líný si vyndat tu tyč. když jsem tam dovylezl tak jsem si připadal dost blbě a nas*aně. Eruti, dej pryč tu zábranu!zařval jsem na Erutiho a zaklepal jsem na okno. Jamlamine! Nakopu ti zadnici! Nemáš právo za mě rozhodovat! A Ano vše jsem slyšel! tyhle okna totiž netěsní!zakřičel jsem znova a naštvaně. Proč naštvaně? protože mít v sobě zabodnutou tyč docela bolí.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 12:43 pm

Lissana

Keď sa na mňa zvalil tak som len ostala ležať bez toho že by som sa nejak vzpierala a zapozerala som sa mu do očí takým teraz už normálnym spôsobom. Viem že ho chceš ochrániť, ale chceš tiež aby ťa nenávidel? spýtala som sa ho tichým hlasom a očami som si to zamierila mimo tých jeho. Prepáč ak som niečo blbé povedala.. ale ty to nemôžeš pochopiť.. aké to je.. povedala som pošepky až takým smutným hlasom tak aby to ten vonku nepočul a čakala som ako sa to vyvinie ďalej.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 12:49 pm

Jamlamin Falconsflight

"Chci ho chránit, ale jinak to nejde," řekl jsem tiše. "Je tak tvrdohlavý, tak hloupý a neopatrný," potichu jsem pokračoval. Můj hlas, skoro jako by se ztratil. Mé sevření povolilo a já pomalu začal Lissanu pouštět. "Slib mi, že se mu nic nestane, klidně se stanu pak tvým poskokem, ale všechno zůstane jen mezi námi. Možná si říkáš, že by to mělo být naopak, ale tenkrát to byla má chyba. Nedopustím to znovu a ani nenechám nikoho jiného, aby se k tomu přičinil." V mých očích se leskl odraz minulosti, jako kdyby stále žil.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 12:55 pm

Lissana

Sľubujem ti, že keby sa malo stať najhoršie.. tak za neho položím svoj život. Povedala som po chvíľke rozmýšľania a znova som sa mu zapozerala do očí. Sestry.. prebehlo mi hlavou keď som si spomenula na ten výraz.. ktorý mal teraz aj on, na tvári mojej sestry v tú noc keď sme sa prvý krát lúčili už keď som bola tým čím som. Plakala.. keď ma nedokázala ochrániť. Nedovolím aby ste niečo také zažili vy dvaja. Dokončila som a po tom som si povzdychla, keby že nie som nemŕtva tak mi teraz pravdepodobne pri spomienke na sestru vyhŕkne pár sĺz.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 1:00 pm

Sebastian Falcon

Zajímavé že můj bratr neustále mluví o tom jak mě ochrání...Ale také je zajíamvý že jak mě zhodil z toho okna tak jsem spadl přímo na ocelovou tyč která mi teď trčí z hrudníku...Hmmm...pravda mohl by jsem si ji vyndat...řekl sjem a vyndal jsem si z hrudi tyč a hodil ji na zem. Dělalo mi problém se tam držet na jedné ruce tak jsem se chytil podruhé znova obouma rukama a loktama jsem se tam přidržoval a čekal jestli otevřou to okno. Jasně, jsem neviditelný...Mě si nevšímejte...mohu tu vyset klidně týden...řekl jsem naštvaně a čekal jestli mi to pitomé okno otevřou.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 1:03 pm

Jamlamin Falconsflight

Díval jsem se dál na Lissanu. Jen tak ji pozoroval, poslouchal a nejspíš došlo uvnitř mé hlavy ke zkratu. Lítost, vztek a další emoce mě na chvíli přemohl. Chytil jsem Lissanu jemně v obličeji a naklonil se k ní. Když už se schylovalo k jisté věci, uvědomil jsem si, co dělám, a naštěstí se tomu dokázal i vyhnout. Rukama jsem klesl na postel a hlavu položil vedle té její. Dalo by se říct, že to bylo prostě jen obyčejné obejmutí. Pak jsem vstal a přešel k oknu a otevřel jej.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 1:17 pm

Lissana

Keď ma chytil za obličej tak som sa na neho trocha vyplašene pozrela, ostala som však nehybne ležať a čakala som čo hodlá spraviť, keď sa priblížil ešte bližšie tak som zrazu bola úplne kľudná no na moje celkom.. veľké sklamanie ma len objal, keď sa chcel postaviť tak som ho jednou rukou zastavila. V našej rodine.. sa .. eh.. snažila som sa zo seba vykoktať no po tom som len preglgla, spečaťujú takéto slubi.. nedopovedala som keď som si ho pritiahla bližšie k sebe a pobozkala som ho na ústa. Po tom som sa len odtiahla a uvedomila som si čo som spravila. Keby ma teraz videli rodičia.. alebo sestra.. prebehlo mi hlavou a takmer v momente som začala mať výčitky.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 1:22 pm

Jamlamin Falconsflight

Naprosto jsem se zarazil, na okno už jsem ani nepomyslel, takže jsem ho ani neotevřel. Nečekal jsem to, ale nevadilo mi to. Objal jsem Lissanu znovu, tentokráte ale vroucně a pevně. "Nevím, nevím, proč to dělám, ale... nedokážu nedokážu to už ovládnout." Tentokrát jsem se ujal iniciace sám a políbil jsem Lissanu na ústa, ale už jsem se nějak nemohl odlepit.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 1:33 pm

Sebastian Falcon

Bylo slyšet jen upuštění a můj dopad na zem a vzdalující se kroky. Sice jsem tam neviděl ale podle toho ticha jsem věděl že se mezi nimi něco stalo. Konečně to vypadalo že jsem našel slušnou holku která mi rozumí a on mi ji ukradne. Měl jsem rozdílné pocity. Jeden říkal že mám zabít bratra a druhý že mám na něj být hrdý. Zatímco on si jen válel šunky a hrál si na druida a dělal že se o mě bojí tak já jsem vždy byl ten kdo hledal otce a matku. To já byl ten kdo by si měl zasloužit za moji námahu odměnu. To já byl ten kdo za všechno mohl. Kdyby jsem hned po narození zavraždil ze žárlivosti bratra tak jsem sice mohl skončit vpekle a on v nebi ale rodina mohla být celá a já bych byl šťastný že se alespoň bratr dostal do nebe. Mým jediným potěšením byli rvačky, chlast a moje dýmka. On to nemohl pochopit. Nemohl... Jediná moje naděje a můj cíl bylo najít moje srdce a probodnout ho a zmizet z tohohle ďáblem zas*aného světa. Je pravda že jsem se mohl klidně oběsit enbo utopit ale to mi nedělalo radost. Chtěl jsem vidět obličej bratra jak mě vidí umírat. I když jsem si vždycky hrál na jeho bratra který ho má rád tak všechno jednou zmizí. Měl jsem sto chutí vyrvat bratrovi srdce a udělat z něj stejného tvora jako jsem já. Ale nemohl jsem. Nevěděl jsem jak. Došel jsem asi 500 mětrů od hospody a vylezl jsem na strom. Sedl jsem si na nejvyšší větev a sledoval oblohu. Vylezl jsem ještě trochu výš a lehl jsem si na větev pokrytou listím tudiž to bylo skoro jako postel. Vzal jsem svoji lahev s vínem a otevřel ji. Začal jsem z ní pomalu pít. Tenhle vztek... Tahle nespravedlnost... Kdyby mi matka nedala povinnost bratra chránit už bych dávno zmizel a nebo ho zabil. Co se plete do mého života? co se plete do toho jestli chci žít nebo nechci? kdybych chtěl žít tak nebojuji... Takové myšlenky mě sužovaly dlouho až jsem nakonec dopil lahev a seskočil ze stromu. Mírně kolíbavou chůzí jsem šel dál po cestě. Nevěděl jsem kam jdu ale věděl jsem jedno. V tuto chvíli chci být od těch dvou co nejdál.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 1:40 pm

--- GM ---

Sebastian: najednou kolem tebe procházela postava mířící k hostinci. Měl jsi pocit, že už jsi jí někde viděl.

Mirim: po pár minutách chůze se ti začalo zdát, že tuto krajinu už jsi viděl. Po chvíli kolem tebe procházel Sebastian s lahví vína v ruce a mírně kolébavou chůzí. Stejně jako ty byl úplně promočený.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 1:46 pm

Sebastian Falcon

Možná jsem toho vypil trochu moc...ale ne...normálně myslím...je to v pořádku...jen se mi to zdá...řekl jsem si a šel dál. Nevěděl jsem kam jdu ale prostě jsem šel. Když chce o mě bratr neustále pečovat tak ať si nakašle. To já bych měl chránit jeho ne on mě. Těšil jsem se na ten jeho ksicht až zjistí že jsem pryč. škoda že ho neuvidím.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 1:47 pm

Lissana

P..p.. nedopovedala som keď sa na mňa nalepil a znova ma začal bozkávať. Pár krát som sebou mikla no po tom som bola znova v kľude a opätovala som mu to. Možno som chcela aj niečo povedať no za to že by sa odo mňa odsunul to vážne nestalo. Nakoniec som však predsa len sebou troška mikla a jemne som mu chytila hlavu do rúk, odtiahla som ho od seba a pozrela som sa mu do očí, nieje tam vonku nejak ticho? spýtala som sa ho po približne pol hodine bozkávania a ani som nevedela ako rýchlo to ubehlo..
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 1:53 pm

Jamlamin Falconsflight

Podíval jsem se směrem k oknu. Úplně jsem zapomněl, že jsem ho neotevřel. Vlastně jsem tak nějak zapomněl na to, proč jsem to vlastně všechno udělal. Díval jsem se na Lissanu, uvnitř jsem se sám sebe ptal, proč to dělám. "Asi, asi bychom neměli, já..." najednou jsem byl nejistý. Začít je mnohem jednodušší, ale dotáhnout to do konce. Prostě jsem nemohl. Rychle jsem se zvedl a otevřel okno. Eruti si mezitím vyskočil na postel a lehl si Lissaně k nohám. Zřejmě ho nebavilo jen tak čekat na podlaze. Když jsem okno otevřel, trochu jsem se vyděsil, protože bratr nikde nebyl. Co zase kde dělá? Ptal jsem se v duchu a vyhlížel jsem z okna.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 2:03 pm

Lissana


Len som prikývla na znak toho že rozumiem keď sa začal vyhovárať a ostala som na posteli pri čom som pohľad uprela znova na Erutiho. Keď som však nepoćula ani Jamlamina a ani Sebastiana tak som sa trocha začudovala a pri prvom pohľade na Jamlamina som hneď vedela že sa buď Sebastianovi niečo stalo alebo tam nie je. Postavila som sa z postele a prešla som k svojmu brneniu, pri čom som sa doňho začala navliekať.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 2:09 pm

Jamlamin Falconsflight

"Musíme ho najít," řekl jsem a otočil jsem se směrem k posteli, jen abych zjistil, že tam leží Eruti. "Eh?" Trochu jsem se vylekal, že odešla, ale hned jsem si jí všiml, jak se obléká do brnění. Trochu jsem si oddychl. "Eruti, musíme už jít," řekl jsem a opatrně vylezl oknem ven, stejně tak jako Eruti, jenže ten ven jen vyskočil. Dole jsem čekal na Lissanu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 2:27 pm

Lissana

Keď som si na seba hodila brnenie a poriadne som ho pripla tak som si ešte na chrbát zavesila môj obojručák a rozbehla som sa smerom k oknu, po tom som naň len skočila a z neho som sa odrazila dole na zem kde som dopadla s menším zacinkaním brnenia. Si druid nie? mal by si vedieť stopovať. Nadhodila som a pozerala som sa na stopy ktoré sa ešte dali v daždi ako tak prečítať.
Návrat nahoru Goto down
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 2:30 pm

Mirim

Ztrápeně jsem si povzdech když jsem zjistil že se nikam nedostanu. Opět sem tedy zamířil do té hospody... Posadil se do temného rohu a objednal si jedeno pivo.
Přemýšlel jsem co se tu vlastně děje za podivnosti. Šel jsem po cestě ale ta jakoby byla začarovaná a vrátil jsem se k hostinci. Na to že to tu bylo docela z ruky tu bylo hodně lidí. Něco se tu dělo ale vysvětlení se neukázalo. Třeba časem.....
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 2:31 pm

Jamlamin Falconsflight


"To je problém, kdyby nepršelo, možná by se mi ho podařilo stopovat, ale v takovémhle slejváku. Eruti, pomůžeš nám najít toho hlupáka Sebastiana?" Podíval jsem se na Erutiho, pro kterého by stopování i za deště neměl být vůbec žádný problém. "Eruti to zvládne levou zadní, obzvlášť, když hledá někoho tak specifického, jako je polo-nemrtvý."
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 2:37 pm

Lissana

Len som prikývla a kľúčik som hodila oknom späť do izby, po tom som sa len vydala za Eturim takým normálnym tempom, ani nie moc rýchlim ale ani pomalých.. takým prirodzeným na človeka. Pri tom som poriadne ostrila zrak všade naokolo keby som ho niekde náhodou zbadala.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 2:47 pm

--- GM ---

Jalamin a Lissana (alias milenci): po chvíli jste dorazili k nějaké cestě, která se pod náporem deště proměnila spíš v potůček. Po cestě šel po kotníky ve vodě takovou malátnou chůzí Sebastian. Kdyby měl srdce, tak by se mu po těle valila krev.

Sebastian: Po chvíli chůze se z cestičky stal potůček a ty jsi byl po kotníky ve vodě.

Mirim a Dassan: po chvilce vešel do hospody ještě jeden člověk. Byl to zavalitý chlapík a břicho měl...

...velké jako sud.
Přišel až k baru a začal o něčem mluvit s tím trpaslíkem. Trpaslík se zakecal a Mirim se svého piva nedočkal.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 2:51 pm

Jamlamin

"Hej, Sebastiane!" zavolal jsem na něj, jakmile jsem si ho všiml. "Kam si myslíš, že jdeš?" Můj hlas nebyl ani tvrdý ani nijak panovačný, spíš jen upřímný a starostlivý.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 2:55 pm

Sebastian Falcon

Zastavil jsem se a aniž bych se na něj podíval tak jsem řekl.Nemusíš se o mě bát...nejsem malé dítě...dokážu se o sebe postarat...řekl jsem. I když můj hlas byl neutrální tak každému mohlo dojít že jsme nas*aný z toho jak se ke mě chová. Jak se o mě stará. To já jsem tu starší a já bych se měl starat o něj. Bezeslova jsem zase šel dál.
Návrat nahoru Goto down
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 2:55 pm

Mirim

Nechal jsem to být a kapucí si zakryl obličej. Chtěl jsem si odpočinout ale za pokoj ty prachy nedám. I přes svůj klid jsem si dával pozor na své věci aby se nějaká lapka neodvážil ani něco vzít.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 2:56 pm

Lissana

Išli sme ďalej až kým sme na neho nenarazili a ja som si len založila ruky na brnení. Nechcela som sa do toho pliesť keďže som si myslela že to nebude zrovna najpríjemnejší rozhovor.. moja intúcia bola často sviňa..
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 EmptySun May 15, 2011 2:58 pm

Jamlamin

"Hej! Stůj už!" Zavolal jsem na něj a doběhl ho, Eruti po mém boku jako obvykle. "Co si myslíš, že děláš? To mě tam jako takhle necháš? Víš co, nelíbí se ti, že se o tebe starám, tak sakra něco řekni. To, že chlastáš po berech, navštěvuješ bordely, to jen nasvědčuje, že potřebuješ pomoc a já ti chci pomoc!" Zakřičel jsem na něj lítostivým hlasem a chytil ho za paži. "Řekni, řekni, co to s tebou poslední dobou je? Proč to všechno děláš? PROČ?!"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní místnosti-
Přejdi na: