Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Začátek

Goto down 
+2
Hysterio
Axiballie
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptySun May 15, 2011 8:05 pm

Jamlamin

"Možná si dokonce i Sebastian najde nějakou normální vážnou známost." usmál jsem se. "Tvá sestra; je taky tak překrásná a milá jako ty?" zeptal jsem se, ale nechtěl jsem to rozebírat, protože určitě byla. Políbil jsem Lissanu na čelo a řekl: "Nejspíš budeme moci tedy rovnou vyrazit. Můj bratr už je na tom lépe a já snad něco vydržím," stále jsem se usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptySun May 15, 2011 8:14 pm

Lissana

Pousmiala som sa na Jamlamina a pohladila som ho o vlasoch, dám na vás dvoch pozor. Povedala som milo ale stále sa mi nejak nechcelo postaviť. Tak.. mohli by sme vyraziť ešte dnes, neviem koľko to bude presne trvať. Dodala som ešte no po tom som sa predsa len postavila a dala som si na seba mokré veci ktoré sa na mňa trocha lepili, bolo to však lepšie než keby som mala brnenie na pokožke pretože by ma pravdepodobne poriadne doodieralo.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptySun May 15, 2011 8:19 pm

Jamlamin

"Doufám, že se nemůžeš nachladit," řekl jsem a přitom se hooooooooooooodně červenal, protože jak se na Lissanu její oblečení lepilo a jak se kvůli vodě stalo dosti průhledným, bylo to jako kdyby byla už úplně nahá. Vypadal jsem, jako kdybych měl horečku, což bylo jediné plus, kdyby se totiž krev nenahnala do hlavy, nahnala by se tam dolu, což by bylo dost nepříjemná situace. "Raději, ra-raději se, no, svlékni, já ti pů-půjčím moji ko-ši-ši-li." Začal jsem se zadrhávat jako gramofon a už už jsem si sundával vrchní část oblečení.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptySun May 15, 2011 8:23 pm

Lissana

Ehm.. netreba ďakujem ja.. aj tak nemôžem nachladnúť. Povedala som pri čom som sa na Jamlamina usmiala a ani som si neuveodmila čo všetko je cez mokré oblečenie vidieť, len som pomaly vykročila smerom k dverám a očividne som chcela ísť von z kúpelne.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptySun May 15, 2011 8:28 pm

Jamlamin

"Ale, ale, ale," chtěl jsem ji zastavit, a proto jsem rychle přiskočil k ní. Podlaha byla ale k běhu dosti nevhodná, protože byla mokrá. Netrvalo ani chvíli a už jsem skončil na zemi, z ruky mi ještě vyletěla má košile, která dopadla na Lissanu. "Promiň," řekl jsem lítostivě a pomalu se vysoukal zase na nohy a dveře přivřel svou rukou. Celý zadýchaný jsem chytil Lissanu. "Možná bych mohli ještě náš společný čas využít, alespoň tvé oblečení uschne," opatrně jsem začal z Lissany sundávat košili, tu svoji.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptySun May 15, 2011 8:39 pm

Lissana

Hem.. dobre. Povedala som a nechala som mu jeho košelu. Tak.. eh.. možno by som ti mohla povedať čo.. vlastne robím hm? ale rada by som vedela čím sa živíte vy.. druid a .. niečo ako človek. Nadhodila som pri čom som si znova sadla niekde na stoličku ktorá tam bola.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptySun May 15, 2011 8:45 pm

Jamlamin

"Já? Já se živím vším možným. V lese lze nalézt mnoho věcí," začal jsem, to Eruti jen zabručel a lehl si do rohu a dělal, že nic nevidí ani neslyší. "Kořínky, bylinky, ovoce, zelenina a občas i něco masa. Ořechy jsou taky dobré, ale veverky je bez boje nenechaj." Zasmál jsem se. "Co se týče toho, co dělám, tak většinou jen hlídám les a léčím zraněné, většinou jen zvířata. A můj bratr, hm - těžko říct, čím se živí on, protože poslední dobu se ode mě více a více odtahuje." Dost jsem zesmutněl, a proto jsem rychle dodal: "To je tak vše o mně a o mém bratrovi, raději bych ale slyšel o tobě a tvé sestře." Usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 12:12 pm

Sebastian Falcon

Pomalu jsem se oblékl a opřel si hlavu o ruku. Byl jsem celý zablácený a kvůli těm dvoum v koupelně jsem se nemohl ani umýt. Ale co naplat. Zbývalo mi jen čekataž odtamtud vypadnou. To mohlo trvat hodiny.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 1:10 pm

Lissana

Počúvala som Jamlamina a na trocha som sa na neho povzbudzujúco usmiala. No.. čo sa týka mňa a mojej sestry je to.. troška komplikované no.. už sme sa celkom dlho nevideli ale to nie je zrovna to.. eh.. keď. Tak to asi zoberem odzačaitku, pred, približne tridsiatimi rokmi na naše sídlo zaútočil istý nekromancer, vtedy som mala sedemnásť rokov, ja som bola veliaca generálka v ďalších dvoch bitkách. a ona bola nástupníčka našeho rodu. Hm.. prvú bitku sme vyhrali, druhú.. v podstate tiež.. a na tej tretej som už stála na strane necromancera, bez citov, bez nejakého cieľa.. vlastne som bola iba zbraň.. Hovorila som aj keď tie posledné slová som skôr vydýchla. Ja som vyzabíjala.. celú jej ochranku, keď prišiel príkaz na stiahnutie, postavila sa mi však do cesty a tak .. keď som na ňu zaútočila.. ja.. nikdy nezabudnem na jej úsmev.. ona mi nejak dokázala vrátiť. .aspoň časť mojej ľudskej ja.. hovorila som už ako keby v tranze.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 1:22 pm

Jamlamin

"Takže tě vlastně tvá sestra zachránila?" Zeptal jsem se spíše diplomaticky. "S mým bratrem to bylo jiné. Býval by mě zabil. Bylo mu úplně jedno, kdo jsem, kdo je on. Zabil by mě, vždyť mi vykousl kus masa," říkal jsem s roztřeseným hlasem a instinktivně se chytil za bok: "Proto vím, že i teď je toho schopný. Drží ho jenom minimum. Nejspíš si i představuje, jak jsem mrtvý, jen když mě vidí." Pak mi ale hlavou proběhla myšlenka a já se mírně usmál: "Kdyby tvá sestra dokázala vrátit mému bratrovi city a tak ve správné míře, možná by si konečně někoho dokázal najít." Na mém obličeji se objevil mírný úsměv. Proč já vůbec na některé věci myslím? Některé věci nejsou vůbec pěkné.
Návrat nahoru Goto down
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 4:00 pm

Mirim

Napil jsem se piva a zahleděl se na papírek. Vzal jsem jej a pak rozbalil. Bylo to docela divné, ale pokud by to byla nějaká préce tak proč ne. Ještě jednou jsem si lokl piva a dal se do čtení.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 4:03 pm

--- GM ---

papírek: na papírku stojí:

"pomoz prosím mě a mému muži před tím tlustým vyděračem, který stojí u pultu, jen prosím, aby se nic nestalo mému muži."
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 4:12 pm

Mirim

Podíval jsem se na toho tlustého muže. Nejdříve jsem dopil svůj korbel piva a vstal jsem. Zkontroloval si výstroj. Přešel jsem pultu a sedl si na sedátko vedle toho otylého muže.
"Přeji dobrý den pane. Co na takovém místě děláte? Přeci jen je tento hostinec hodně nevhodný pro muže takového postavení." promluvil jsem a při tom si objednával další pivo.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 4:25 pm

Sebastian Falcon

Kdybyste mě hledaly jsem dole...Nenechte mě se zase moc ožrat...jeden výpadek paměti za den mi stačí...zavolal jsem na ně a zmizel jsem ze dveří. Došel jsem dolů ale nevypadalo to že by hostinský věnoval nějakou pozornost zrovna mě. Sedl jsem si k osamocenému rohu a čekal jsem až to bude vypadat že má čas.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 5:42 pm

--- GM ---

Sebastian: na stole stále leží onen papírek, na kterém je napsáno o pomoc

Obtloustlý muž

Otočil se k Mirimovi a řekl: "Mám tady s panem Carringtonem obchodní jednání, aby mohl dále provozovat tento hostinec." Pak se otočil zpět k trpaslíkovi a pokračoval v rozhovoru.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 5:45 pm

Sebastian Falcon

Přečetl jsem si papírek a vrátil ho zpětna stůl. tendruhej už to řeší, dva lidé by si navzájem překážely...řekl jsem si sám pro sebe poticuh a koukal se k pultu. Byl jsem připraven zasáhnout ale ten týpan nevypadal že by potřeboval nějakou pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 5:51 pm

Lissana

Môžme sa jej to spýtať, keď tam zamierime, Má dobré srdce, nikomu by neodmietla pomôcť, či už je to nejaký žobrák alebo šlachtic. Povedala som a po tom som sa postavila, myslím že by sme už mohli ísť, oblečenie sa mi uschlo tak.. dodala som a pomaly som sa znova postavila, po tom som sa začala obliekať do brnenia a pomaly som vyšla z kúpeľne.
Návrat nahoru Goto down
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 5:57 pm

Mirim

"Och to jste dodavatel toho piva? Nebo snad ingrediencí na jídlo co zde vaří. Musím říct že je tu pivo dobré. Jídlo jsem však neochutnal.... To mě napadá jak se jmenujete, znám hodně dodavatelů jídla a pití. Jako potulný šermíř navazuji kontakty tak aby si mohl vždy obstarat kusu žvance od dobrých dodavatelů, však víte... není mnoho poctivých obchodníků." Začal jsem mlít jako nějaká ženská a čekal na mužovu reakci. Zkusit se má vše a nejdřív bych řek že bych ho mohl naštvat neustálým kecání.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 5:58 pm

Jamlamin

"Pravda," řekl jsem a konečně si oblékl svou košili a vyrazil jsem společně s Erutim do hostince, respektive do nalévárny.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 6:46 pm

--- GM ---

Mirim: pomalu jsi vyvedl tlustého muže z trpělivosti. "Co vás to vůbec všechno zajímá?" obořil se na tebe.

Jamlamin a Lissana: přišli jste dolů zrovna v okamžik, kdy se tlustý chlapík rozkřikl na Mirima.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 6:55 pm

Mirim

"Sakra tak promiňte že se zajímám o jídlo. Z toho co vidím žerete víc než dost!" Vrátil jsem mu to. "A teď mi můžete laskavě povědět jaký obchod tu provozujete? Víte já potřebuji jídlo a vy ho asi máte a pití určitě taky. Tak mě zajímá kdo jste." řekl jsem už klidně.
První bod jsem získal tím že ho naštvu tak a teď se ho nějak zbavit..... Jo to bude těžký s jeho váhou.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 7:04 pm

Jamlamin

Co se tu zas děje? Byl jsem docela překvapený tím, co se dělo v hostinci. Myslel jsem si, že jediná křičící osoba široko daleko by mohla být hostinská, ale vypadá to, že to asi tak nebude.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 7:10 pm

Lissana

Počula som všetko už keď sme boli na chodbe keďže neboli zrovna najtižší a z vystupovania toho tlstého týpka mi bolo jasné že je to niečo ako vymahač. Pomaly som od jamlamina odstúpila až k nemu a pozrela som sa na neho takým ľadovým pohľadom, koľko vám dlží? alebo.. za koľko odtiaľto vypadnete? spýtala som sa ho takým vojenským autoritatívnym hlasom a čakala som na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 7:15 pm

Sebastian Falcon

Hej děvče...Nemusíš mu platit...I když tě neznám tak podle bratra jsi fajn holka...Jestli chceš tak ho mohu zmlátit tak že se tu už neukáže, samozřejmě zadarmo... V téhle hospodě je pivo které dokáže uzemnit i mě a tudiž je to pro mě jako laskavost...Stačí říct...řekl jsem a Díval se na všechny chladnýma očima. Bylo vidět že to myslím vážně.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 7:19 pm

--- GM ---

Sotva to dořekl, Sebastian pocítil na zádech chladnou ocel "Být tebou se nehýbu a mlčím" ozval se tlumený ženský hlas za ním. "Vypadá to, že to tady nedokončím." řekl onen tlustý člověk a vytáhl nůž, který dal trpaslíkovi ke krku.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Sponsored content





Začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní místnosti-
Přejdi na: