PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Začátek

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
morgen

Počet příspěvků : 85

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 4:01 pm

Sebastian Falcon

Ty nic nechápeš...Nevíš jaký to je pocit...Jediný důvod proč jsem si ještě nevrazil dýku do hlavy je ten že jsem slíbil rodičům že se o tebe postarám...Do bordelů chodím a koukám se jestli neuvidím matku, víno a tabák si kupuju od otrockých společností a mezi otroky hledám otce a v hospodách sháním informace...ale to je na tvoje myšlení asi moc složitý...A věř mi že jen co dám rodinu do hromady a seženu vám statek a dost peněz tak su půjdu vlastní cestou...nehodlám vám dělat potíže...Lidé jako já jsou pouze odpad téhle společnosti...Měl by ses s Lissanou vrátit do hostince...potřebuji si pročistit hlavu...sám...řekl jsem a než by si někdo stačil něco uvědomit tak už jsem se vytrhl Jamlaminovi z rukou a zase jsem šel kupředu. Věděl jse že mě zase bude otravovat s jeho dětinskýma řečima typu ,,neeeee, já tě mám rád, jsi můj bratr, vrať se!". Neměl jsem nejmenší důvod se vracet. Alespoň zatím. Chtěl jsem se pouze projít abych ho nezavraždil. Kdyby se mi líbila živá holka a on ji zbalil tak mi to nevadí ale zbalit i nemrtvou? To bylo i na mě moc. Jediné štěstí co jsem v životě měl byl alkohol a moje dýmka a doufání že najdu jednou někoho kdo by porozumí. Kdo porozumí mé prázdnotě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
MeikiOokami

Počet příspěvků : 206

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 4:08 pm

Jamlamin Falconsflight

Tentokrát to Sebastian přehnal, vůbec jsem se neudržel, prostě jsem ho čapl a stáhl k sobě tak, aby se ke mě musel otočit, v tu chvíli jsem mu jednu flákl přímo na jeho levou tvář. "Idiote! Jen si teda jdi! Jdi si, kam chceš! Můj otec je Ca'rd a doteď jsi byl můj bratr, ale víš co! Víš ty co! Už nejsi můj bratr! Už tě sakra nikdy víckrát nechci vidět!" Řval jsem jako utržený ze řetězu. Pak jsem prostě jen zmlkl. "Jdeme, Eruti, tady nás už nic dobrého nečeká, ten nekromancer mu tenkrát vzal víc než jenom srdce," řekl jsem smutně a sklopil jsem hlavu. Eruti se díval dosti nechápavě a kňoural, díval se střídavě na mě a pak na Sebastiana, ale nakonec přišel pomalu blíž ke mě. Já se jen otočil zády k Sebastianovi. "Až se příště uvidíme, nejspíš si budeš moc splnit svůj sen, zbavíš se mě a budeš mít klid. Nebo možná já do té doby najdu způsob, jak zabít tebe, cizinče," řekl jsem a dal se pomalu na odchod. Eruti ještě chvíli stál, než běžel za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio

Počet příspěvků : 77

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 4:19 pm

Lissana

Kto by si povedal že to budem musieť spraviť? spýtala som sa sama seba a teraz som stála tak na dosah ruky k Jamlaminovi a keďže boli s bratom blízko seba tak aj na dosah ruky Sebastiana, v rýchlosti som Jamlamina schytila do kovovej ruakvice a šmarila som s ním o zem dosť veľkou silou na to aby stratil rovnováhu a spadol dole. Hneď som však už stála tak zboku pri Sebastianovi ktorého som nakopla ťažkou kovovou vojenskou topánkou do brucha a po tom som ho chytila a šmarila za jeho bratom, keď boli obaja na zemi tak som ich dokopala až k sebe a po tom som si medzi nich klakla nakolená.. teda skôr na nich pretože som jednou nohou uzemňovala Jamlamina a druhou Sebastiana. Oboch som chytila za vlasy a celkom silne som im treskla hlavou do zeme, ani by som sa nedivila keby že z toho majú menší otras mozgu, čo vlastne asi nemali keďže pod nami bola rozmočená zem až priam bahno. Stále som ich však držala za vlasy a trochu som ich hlavy nadvihla aby sa nezadusili v tom bahne. Prečo to vlastne robím? možno mi raz poďakujete.. pomyslela som si a naklonila som hlavu k nim. Ak sa doprdele neukľudníte tak vás tu pozabíjam, viete vi vôbec aký majú úďel súrodenci? majú si pomáhať ksakru, je jedno koľko krát sa pohádate.. ako jeden druhého nenávidite, čo ste jeden druhému spravili.. ste tu jeden pre druhého, ste tu pre to aby ste si navzájom odpúšťali a rešpektovali. Tak vám poviem narovinu že ak sa neukľudníte tak vás tu zatlčem do bahna a vaše telá vykope smečka hladných vlkov ktorý vás hneď na to zožerú. Tak ako teda? uzmierite sa či vám to mám vtĺcť do hlavy násilím? spýtala som sa ich a poriadne somich poťahala za vlasy, až takmer tak že to bolo na vytrhnutie.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

Postava

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 4:25 pm

Jamlamin

Nebyl jsem vůbec připravený na to, že by mě někdo chtěl rozmáznout o zem a jakmile to Lissana udělala, už už jsem skoro ztratil vědomí - proč? - rána, která stále nebyla plně zhojena, protože přeci jenom vykousnuté masu z boku jen tak rychle nedoroste, normálně by totiž nedorostlo vůbec. Kopance také nijak nepřidali a jakmile si ale na nás Lissana v tom brnění klekla - počítám s tím, že si klekla navíc na větší část těla, takže zatlačila dost na záda, která zatlačila na břicho pod nimi - rána se uvolnila úplně. Obvazy neobvazy, krev jistě protékala skrz a já ji začal vykašlávat. Po chvíli jsem ale přestal i kašlat. Sebastian mohl být šťastný, protože jsem právě měl na kahánku a pokud by Lissana brzo neslezla a někdo se neobtěžoval vyměnit obvazy, těžko říct, jak dlouho bych to ustál.
Návrat nahoru Goto down
morgen

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 4:40 pm

Sebastian Falcon

Všechno jsem snášel jako hadrová panenka, vůbec jsem se nebránil. Po tom co Lissana domluvila tak jsem bez nejmenšího náznaku bolesti řekl. Po celou dobu jsem vyhledával boj proto abych našel někoho silnějšího kdo mě zabije, slib který jsem dal rodičům mě nutil bojovat a chránit bratra...slib který mi nedovoluje se zabít...Naštěstí jsem zjistil že alkohol mě přivádi k pravdomluvnosti, proto tohle všechno...I když své srdce nevidím tak ho pořá slyším...slyším jak tluče...buch... buch... buch... Každým dnem se mi zdá jeho tep pomalejší a pomalejší...Pomalu umírám...Zbývá mi asi jen 5 let života... I když se tep spomaluje jen nepatrně pořád to vnímám...Nemám žádný cíl, žádný sen, žádné city...jenom chlad který mě obklopuje...chlad který mi říká že zítřek nemusí nastat...Bude lepší když mě zabiješ hned teď, ve chvílích kdy mě bratr nesnáší než když zemřu ve chvíli kdy mě bude mít znova rád...řekl jsem a čekal na svůj poslední okažik.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 4:52 pm

Lissana

Toto nemusím počúvať. Zahundrala som a treskla som Sebastianovy do hlavy takú ranu päsťou že nemal šancu udržať sa pri vedomí. Hneď na to som sa postavila a oboch som zobrala, každého do jednej ruky, pri čom som sa rýchlo rozbehla späť ku Hostincu aby prežili aspoň ešte túto noc, keď som sa tam dostala tak som vbehla dovnútra a prešla som v rýchlosti do svojej izby, Sebastiana aj Jamlamina som položila vedla seba na postel keďže bola dosť veľká na to aby sa tam zmestili dvaja a druhú som aj tak nemala, rýchlo som si dala dole rukavice a roztrhla som si celý rukáv na svojom oblečení ktoré vytŕčalo z brnenia (ako na obrázku) dala som Jamlaminovi dole tú jeho vestu či čo to mal na sebe a rýchlo aj obväzy, netrvalo to ani minútu a už tam mal nový provizórny s čoho bolo vidieť že mám prax. Po tom som len vybehla z miestnosti k Barmanovi a keď som tam prišla tak som sa na neho pozrela naliehavým spôsobom. Potrebujem obväzy a horúcu vodu.. čo najrýchlejšie. Povedala som mu takým spôsobom že by mi snáď nikto na svete nedokázal odporovať.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

Postava

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 5:05 pm

Jamlamin

Když se krvácení jakž takž zastavilo, přišel jsem na chvíli k sobě. Eruti, který Lissanu sledoval celou dobu, ale nehodlal zasahovat do toho, co se stalo, seděl u postele a vyčkával. Já jsem se podíval vedle sebe na bratra a chytil ho za ruku, velice pevně, ale v tu chvíli jsem znovu ztratil vědomí.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin

Počet příspěvků : 149

Postava
zaměření: Lukostřelec: lovec

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 5:10 pm

--- GM ---

V hospodě:
jakmile Lissana přiběhla k hostinskému, ten ani neodlepil oči od toho chlápka a jen mimoděk řekl: "nemám čas". Na obličeji měl velmi ustaraný výraz, drbal se v plnovousu a nervózně pokuřoval dýmku.

Mirim začal mít najednou pocit, že jeho stúl je až podezřele prázdný. Vtom se ovšem u stolu objevila Starší trpaslice s vlasy, které měli zvláštní rudý odstín zrzavé barvy a na stůl položila pivo s jakýmsi zmuchlaným papírkem, na kterém byl napsán jakýsi text.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warfantasy.forumczech.com
Hysterio

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 5:17 pm

Lissana

Len som si odfrkla a zamierila som späť do izby, predsa len je to druid.. mal by mať pri sebe nejaké obväzy. Pomyslela som si a keď som prišla tak som sa začala prehrabávať v jeho brašne. Keď som odtiaľ vybrala obväzy tak som si trocha s úľavou povzdychla a hneď na to som mu ich prvotriedne vymenila za ten kus látky ktorý sa teraz mohol tak akurát vyhodiť. Malo by to stačiť. Prebehlo mi hlavou a po tom som si to zamierila do vane kde bolo ešte stále dosť vody. dala som si z oseba dole brnenie, po tom som ho poriadne vyumývala aby na ňom nebola žiadna krv a tiež som si v nej začala prať oblečenie.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

Postava

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 6:00 pm

Jamlamin

Pomalu jsem se dostával k sobě. Hlavně díky péči Lissany. Když jsem znovu otevřel oči, sledoval jsem jen strop. Nechtěl jsem se podívat nikam jinam. Nakonec jsem se ale podíval a to na bratra. Stále jsem držel jeho ruku a můj stisk o dost zesílil. Nedrtil jsem Sebastianovi sice ruku, ale držel jsem ji pevně. "Bra-bratře, promiň. Nechtěl jsem říct to, co jsem řekl, nemyslel jsem to tak. Už je asi pozdě na to, abych se omlouval, ale přesto se ti omluvím - Omlouvám se."
Návrat nahoru Goto down
morgen

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 6:12 pm

Sebastian Falcon

Leknutím jsem se posadil. Rychle jsem se rozhlížel a potom jsem uviděl bratra. S mírným vyjeknutím jsem se chytil za hlavu. Co se stalo? na nic si nepamatuji...vážně bych měl přestat chlastat...za chvíli si nebudu pamatovat ani moje jméno...řekl jsem a pořád jsem se držel za hlavu. Pamatuji si jen že jsem vešel do nějaké hospody, obědnal si pivo a dál si nic nepamatuji...řekl jsem naštvaně. Bylo vidět že nelžu.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

Postava

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 6:39 pm

Jamlamin

Taktéž jsem si sedl na posteli a svého bratra jsem objal. Zároveň jsem si ale všiml Lissany, která v koupelně skoro nahá prala oblečení. Sebastian mohl cítit proud teplé krve, který mu stékal po zádech, protože mi ji trochu odteklo nosem. Rychle jsem se ale vzpamatoval. "Raději si odpočiň, já půjdu pomoci Lissaně." řekl jsem a postavil se z postele. Byl jsem docela zvyklý na to, že občas mám trochu nezvyklou bolest v boku. Přesunul jsem se do koupelny a zavřel jsem za sebou dveře. "Potřebuješ pomoc," zeptal jsem se mile.
Návrat nahoru Goto down
morgen

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 6:44 pm

Sebastian Falcon

Vím, není vhodné se na to teď ptát ale mohl by mi někdo něco vysvětlit? kdo je tato dívka? Proč mám uprostřed hrudníku díru jako bych spadl an nějakou tyč? Kvůli čemu mám takovou kocovinu? Kde to jsem a hlavně...Proč jsem celý od bahna? Ta kalba teda musela být pořádně hustá...lepší si nějaké věci nepamatovat...povzdechl jsem si a sledoval jsem strop snažíc se na něco vzpomenout.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 6:54 pm

Lissana

Nepočúvala som ich, len som sa ďalej snažila vydrhnúť krv a blato z oblečenia. Po tom ku mne prišiel Jamlamin a ja som sa zapozerala na jeho obväzy. Nemal by si sa moc napínať.. videla som tú ranu. Povedala som a jeho otázku som len prešla mlčaním. Neprehnala som to? spýtala som sa nahlas tak trocha sarkasticky a skôr samej seba než Jamlamina.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

Postava

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 6:58 pm

Jamlamin

"Ne, je to v pohodě, tu ránu mám od bratra a už dlouho," usmál jsem se na ní. "Opravdu bych ale rád pomohl," řekl jsem docela vážně a přiblížil se k Lissaně, v tu chvíli jsem si uvědomil, že jsem tam zapomněl Erutiho, ten také vzápětí začal i kňourat, což jsem slyšel velice dobře. Jen jsem otevřel dveře a zase je zavřel, hned jakmile Eruti vběhl dovnitř. "Ale asi bych měl nejdříve vyřešit bratra," řekl jsem docela smutně, chvíli ještě zůstal a pak se vrátil do pokoje společně s Erutim. Dveře do koupelny jsem však ale i tak zavřel. "Takže, bratře, jak jsi na tom?"
Návrat nahoru Goto down
morgen

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 7:01 pm

Sebastian Falcon

Jak říkám...jedno velký okno...od vstupu do hospody si nic nepamatuji...co se celý večer dělo?A CO JE DO PR*ELE TOHLE?!řekl jsem v klidu a poslední větu jsem řekl mírně zvýšeným hlasem a naštvaně a rozepl jsem si košili a ukázal na ránu od té tyče an kterou jsem se předtím nabodl. Košili jsem si zase zapl a podepřel jsem si hlavu.Ale jak říkám...některé věci lépe nevědět...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 7:05 pm

Lissana

Len som prikývla keď povedal že musí ísť za svojím bratom. Na tvári som mala trocha chladnejší výraz no hneď čo vyšiel a zavrel za sebou dvere tak som pustila všetko čo som prala do vody a rukami som si podoprela hlavu, na tvári som mala vážne zničený výraz a o chvíľku som si ruky zaborila do vlasov. Musím sa tam vrátiť.. ani neviem či ešte žije. šepla som si potichu a trochu sa mi roztriasli ruky.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

Postava

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 7:06 pm

Jamlamin

"Máš pravdu, některé věci je lepší si nepamatovat," řekl jsem trochu s údivem. Co se mu vlastně stalo? Vypadá docela dost divně, obzvlášť, když si nic nepamatuje. Přistoupil jsem blíž k němu a klekl si na kraj postele. "Možná bych ti tu ránu měl vyléčit, alespoň částečně, aby to lépe srostlo. Nerad bych, aby tam ta díra zůstala." Usmál jsem se na něj, ale nebyl jsem si jistý, jestli používání magie neotevře znovu tu ránu. "Což znamená, že si budeš muset svlíknout to triko," zasmál jsem se ještě víc, až se mé zvířecí uši trochu zatrhaly. Pokud by totiž někdo přišel, vypadalo by to divně.
Návrat nahoru Goto down
morgen

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 7:10 pm

Sebastian Falcon

Jeslti někdy budeš mít děti a uděláš na ně tohle tak se vážně pose*ou strachy...zasmál jsem se. Sundal jsem si z ramene ten řetěz a během jeho sundávání jsem řekl. Nikdy nepochopím proč ho u sebe mám...asi protože s ním vypadám dobře...zasmál jsem se a sundal jsem si i košily. Kdyby teĎ někdo vešel atk by asi omdlel jelikož jsem měl po těle víc jizev než by mohl normální člověk snést. Vždycky mě zajímalo jestli se holkám líbí kluci kteří bojují dokud je nezabíjí...jestli ano tak po mě letí každá holka protože mě ani nejde zabít.Zase jsem se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

Postava

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 7:14 pm

Jamlamin

Vztáhl jsem ruce blíže k Sebastianovi a položil je vedle té díry v hrudi. "Víš, ženy a dívky je milují právě proto, že jsou ochotni zemřít a většinou i skoro zemřou. Tobě obojí chybí. Ty totiž nemůžeš zemřít a ani skoro zemřít už nemůžeš, natož abys jen tak umřel." Zavřel jsem oči a soustředil jsem se. Léčil jsem pomalu a opatrně, abych neohrozil sám sebe a zároveň, aby to mělo alespoň nějaký účinek.
Návrat nahoru Goto down
morgen

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 7:22 pm

Sebastian Falcon

Ty pokaždé musíš zkazit všechnu srandu, že?uchechtl jsem se a čekal až to léčení skončí. Sice jsem to neměl rád alep ořád lepší než chodit děravej.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

Postava

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 7:28 pm

Jamlamin

Sice jsem nedokázal tu díru zcela zacelit, ale rozhodně se zmenšila. "Základní oprava by tu byla, ale víc asi nezvládnu. Otec se ale o zbytek postará a tobě by to již nemělo tolik vadit." Usmál jsem se a začal jsem se cítit trošku špatně, protože jsem tam Lissanu jen tak nechal. "Teď, když mě omluvíš." Řekl jsem a zvedl se z postele. Přesunul jsem se zase do koupelny, společně s Erutim. Znovu a zase jsem za sebou zavřel dveře, čekal mě však šokující pohled. Ihned jsem rychle přiskočil k Lissaně. "Stalo se něco?" Chytil jsem ji kolem pasu, kdyby se ji náhodou není špatně a neupadla, protože se zdálo, že je nějaká roztřesená a znavená. "Co se stalo?" Zeptal jsem se znovu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 7:43 pm

Lissana

Chvíľku som ani nevnímala že ku mne Jamlamin prišiel, až keď sa ma dotkol tak som zaregistrovala že tam niekto je a po tom som sa na neho pozrela s celkom zničeným pohľadom. J..ja.. nedopovedala som a musela som sa pár krát nadýchnuť. Keď mne tak hrozne chýba moja sestrička.. šepla som a znova mnou prešla menšia triaška. už to bude.. dvadsať rokov.. dvadsať.. rokov.. čo som ju naposledy videla.. povedala som ešte zničene a ani som nevedela prečo to na mňa zrazu takto prišlo.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

Postava

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 7:53 pm

Jamlamin

Nezbývalo nic jiného, alespoň z mého úhlu pohledu. Lissanu jsem hned objal v pevném a vroucném objetí. "To bude dobrý, sice nejsem tvoje sestra, ale... mám tě rád," usmál jsem se. "Sice tě znám jen první den, ale něco mi říká, že jsi ta nejúžasnější bytost, bytost kterou mají všichni rádi."
Návrat nahoru Goto down
Hysterio

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sun May 15, 2011 8:01 pm

Lissana

Nechala som sa objať pri čom som zatvorila oči a zničene som si povzdychla. Ďakujem. šepla som a po tom som sa trocha narovnala. Musím vyraziť, za.. eh. Mojou sestrou, a.. bola by som rada keby že so mnou pôjdeš aj ty a tvoj brat. Prepáč ale.. potrebujem ju vidieť.. Hovorila som a stále som sa nechala objímať pretože mi tak bolo celkom príjemne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   

Návrat nahoru Goto down

Začátek
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní místnosti-
Přejdi na: