Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesta k sídlu rodu Trojusko

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyWed May 18, 2011 6:35 pm

déšť pomalu ustává, ale cesty jsou stále blátivé s množstvím louží. Noc pomalu končí a přelévá se do dalšího dne.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyWed May 18, 2011 6:55 pm

Lissana

Prechádzali sme lesom pri čom som ja osobne troška vďaka brneniu zapadávala do blata no očividne mi nerobilo žiaden problém kráčať aj v takýchto podmienkach, za chvíľu končí noc, o také štyri hodiny sa utáboríme, moc ste toho nenaspali. Povedala som pri čom som sa obzrela do zadu na oboch či ma nasledujú.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyWed May 18, 2011 7:01 pm

Jamlamin

Když se Lissana podívala dozadu, nemohla mě vidět, protože jsem celou dobu šel vedle ní. "Já bych řekl, že bude lepší, když ještě půjdeme celý den. Pokud by to bylo možné, bude lepší se utábořit až někde těsně před vaším sídlem." řekl jsem a jemně ji pohladil po krku.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyWed May 18, 2011 7:08 pm

Sebastian Falcon

Šel jsem za těma dvěma jako chodící mrtvola. Byl jsem zvyklý spát alespoň hodinu denně. Nespát vůbec bylo pro mě peklo. co tu vlastně dělám já?zeptal jsem se najednou.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyWed May 18, 2011 7:14 pm

Lissana

Ehm.. v noci je veľmi nebezpečné len tak sa utáboriť.. niektorý hovoria že je nebezpečné cestovať ale keď je niekto v pohybe tak sa ťažko vymýšla plán ako ho dostať.. keď budeme v pohybe tak by na nás nebol prípadný nepriateľ takmer vôbec pripravený.. preto budeme spať .. teda budete spať cez deň keď je svetlo. etoo.. a ku mne je to dlhšie než jeden deň.. dodala som ešte neisto a zaškerila som sa na Jamlamina.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyThu May 19, 2011 4:24 pm

Jamlamin

"Hm, tak půjdeme skutečně celý den, beztak bych řekl, že to zvládneme. Cestu půjdeme až do rána, pak půjdeme další den i přes noc. Až pak se někde utáboříme," namítl jsem docela ostře, protože jsem věděl, že to táboření je jen kvůli mě a Erutim. Eruti by sice byl určitě pro spánek, ale neměl by mít potíže vydržet, protože dneska již spal, stejně tak jako já. "Já už dnes spal, takže na mě nemusíte brát ohledy, Eruti taky. A nemrtví, ti snad ani nespí," docela jsem se zašklebil, ačkoliv neúmyslně. Prostě jsem cítil, jak mě nějaký nepříjemný pohled zezadu provrtává. Otočil jsem se na Sebastiana a rychle zase zpátky, jak se dalo čekat, ten pohled patřil jemu.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyThu May 19, 2011 4:28 pm

Sebastian Falcon

Připadám si jako pokusný králík...řekl jsem naštvaně směrem k Jamlaminovi ale šel jsem dál. To že nemrtvý nemusí spát je možná pravda ale já nejsem nemrtvý. Z větší části. Chtělo se mi spát ale nic jsem neříkal protože jsem se s tím mladým pitomcem nechtěl hádat. Ne v tomhle stavu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyThu May 19, 2011 4:54 pm

Lissana

Chjoo.. tak dobre teda ale keď mi tu odpadnete tak vás na rukách vláčiť nebudem. Povedala som rázne a po tom som sa otočila znova dopredu, pri čom som začala šľapať smer sídlo rodu Trojsuko.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyThu May 19, 2011 5:01 pm

Sebastian Falcon

Nepamatuji se že by jsem někdy řekl že tu nechci přespat...nějak to snad vydržím...Sand nedostanu halucinace...řekl jsem a pomalu jsem se za těmadvouma vláčel. Měl jsem chuŤ někoho zabít. Jen kdybych měl víc energie.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyThu May 19, 2011 5:14 pm

Jamlamin

"Tak jo, tak jo! Vyhrál si, jasný! Hlavně zavři papulu!" Zakřičel jsem zničehonic na Sebastiana. Sám jsem byl překvapený, že jsem na něj tak vyjel, ale už bylo pozdě něco měnit. "Nehodlám poslouchat celou cestu tvé jedovaté poznámky," utrousil jsem potichu, skoro až lítostivě a opřel jsem se o nejbližší strom. Eruti seděl jako zařezaný, skoro jako kdybych právě zařval na něho, nejspíš jsem ho tím trochu vyděsil, protože mě takového neznal.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyFri May 20, 2011 5:50 pm

--- GM ---

Dali jste si asi půl hodiny pauzu, poté jste měli všichni už dost sil na pokračování.

--- Počasí ---

Rozednilo se, na zemi dopadají paprsky ostrého slunce a voda se začíná vytrácet.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyFri May 20, 2011 5:53 pm

Sebastian Falcon

Jako obvykle jsem spal na větvi. Po půl hodině jsem musel být nutně probuzen a tak jsem šel dál. No lepší než nic. A proč že tam vlastně musím jít já?zeptal jsem se ještě jendou neboť mě předtím ignorovaly.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyFri May 20, 2011 6:16 pm

Jamlamin

"Prostě s námi půjdeš a uvidíš, ale jestli tě to opravdu tak zajímá, tak je to dohodnutá svatba a šmitec. Když si se totiž tak beznadějně opil, slíbil si Lissaně, že si její sestru ihned vezmeš, takže jdeme vlastně na veselku, a ty se i vyspíš, o svatební noci," vysmál jsem se Sebastianovi, když jsem společně s ostatními vyrazil znovu na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyFri May 20, 2011 6:42 pm

Lissana

Ako sme pokračovali ďalej tak som ich jedným uchom počúvala a len som sa musela pousmiať nad tým čo povedal Jamlamin.. moja sestra.. jeho? no.. síce má veľké srdce.. ale až tak? rozmýšľala som no myslela som to skôr ironicky.. moja ségra bola totiž hodne nevyspitateľná v týchto veciach.. možno sa do neho predsa len zamiluje.. pohla mňa by on jej neodolal.. dodala som si ešte v duchu.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyWed May 25, 2011 5:15 pm

Jamlamin

"Lissano," řekl jsem docela koketně a přiblížil se těsně k ní, bohužel měla brnění, takže až tak těsně to tedy nebylo. Poté jsem pokračoval šeptem: "Omlouvám se, že jsem se zmiňoval o tvé sestře, rozhodně neplánuji, že by si ji Sebastian vzal, ačkoliv - rozhodně bych nebyl proti, alespoň někdo jiný by na něj dohlížel, protože mu nechci neustále nahrazovat matku anebo manželku, či co. Jsem přeci jenom jeho bratr." Kdyby neměla brnění, asi bych říkal něco jiného, ale dotýkat se chladného kovu - to prostě nebylo ono.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyFri May 27, 2011 2:44 pm

Lissana

Pootočila som sa k Jamlaminovi a na tvári sa mi objavil menší úsmev. To je v poriadku, nemáš sa za čo ospravedlňovať.. povedala som mu milo a pokračovala som ďalej v ceste pri čom som si zvedavo obzerala okolie, som zvedavá kedy tam dorazíme.. prebehlo mi hlavou a po tom som trocha spomalila tak aby som išla vedľa Jamlamina, inak.. odkiaľ máš tie.. kawai ušká? spýtala som sa pri čom som sa tak detsky zaškerila pri pohlade na jeho hlavu.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyFri May 27, 2011 2:50 pm

Jamlamin

Když se mě Lissana zeptala na moje uši, respektive na mé zvířecí uši, ihned jsem si je přikryl rukama. Začal jsem se také dost červenat, ale slovo rudnout by odstínu, který se mi v obličeji objevil, sedělo lépe. "To ni-ic ne-ní. Js-se-em drui-uid a u druidů to bý-bývá časem nor-mální a mně k tomu dopo-mohla jistá - smlouva." Vykoktal jsem ze sebe.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyFri May 27, 2011 2:54 pm

Lissana

Heeh nemusíš si ich zakrívať.. podla mňa ti seknú. Povedala som pri čom som sa tak milo zaškerila a stále som na ne upierala svoj pohľad.. po tom som ho však zložila na výšku jeho očí a keby to šlo tiež by som sa trocha začervenala.. Chcela som očividne niečo povedať pretože som otvorila ústa no po tom som ich znova len zavrela a pohĺad som hodila niekam inam, bolo vidieť že som troška v rozpakoch.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyFri May 27, 2011 2:58 pm

Jamlamin

Když se mi zase dívala do obličeje, dal jsem ruce dolů, ale nejdříve jsem si trochu rozházel vlasy tak, aby uši nebyly tak nápadné. "Lissano, ty... máš někoho anebo jsi někdy měla?" Můj hlas se trochu třásl a kdyby to šlo, tak bych zrudl ještě více.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyFri May 27, 2011 3:01 pm

Lissana

Po jeho otázke som zostala troška zaskočená a pohĺad som upierala očividne naschvál niekam inam len nie na neho. Eh.. začala som no po tom som sa k nemu otočila a na tvári som mala trocha nesvoj výraz. Len som pokývala hlavou na znak "nie". Teda.. teraz si tu ty.. povedala som troška roztrasene a neisto.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyFri May 27, 2011 4:13 pm

Jamlamin

"Já? Opravdu?" V mém hlase bylo znatelné nadšení. Myslí to vážně? Já... ani nevím, co mám teď dělat. Začal jsem se cítit o něco slabší, jako kdyby se mi měla podlomit kolena.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyFri May 27, 2011 7:17 pm

Sebastian Falcon

Zase se mi snažíš někoho dohodit? Já to nepotřebuji...A k tomu...kdyby jsem se úúúplně nááááhodou oženil tak kdo by na tebe musel furt dohlížet a ochraňovat tě? No jo vlastně máš Lissanu...problém vyřešen... uchechtl jsem se. Jamlamin věděl že tenhle tón používám když ho v něčem podpořuji. Ale Lissaně to mohlo vyznít trochu...divně.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyFri May 27, 2011 7:21 pm

Jamlamin

"Co?" Otočil jsem se na bratra, když jsem si uvědomil, že je tu vlastně stále s námi, když jsem se ale otočil, nemohl jsem se logicky koukat dopředu a náhle jsem zakopl o kořeny vyrostlé ze země. Dopadl jsem na chladný kov Lissanina brnění a poslední, co jsem ještě vnímal zcela jasně, bylo, jak jsem se prudce při pádu otočil, to, že jsem Lissanu málem povalil, ale její brnění jí dávalo mnohem větší stabilitu, takže jsem neměl šanci a skončil jsem asi jako meloun, co dopadne na podlahu, sice jsem se nerozprskl, ale rána to byla slušná.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptyFri May 27, 2011 7:32 pm

Lissana

Keď sa na mňa zvalil tak som len stála na mieste a trocha s obavami som na neho pozerala.. Si v .. poriadku? spýtala som sa Jamlamina po tom ako som ho zachytila aby sa neroztrieskal na zem a po tom som sa zaškerila na Sebastiana.. mojej ségre sotva niekto odolá.. hehe veď sa uvidí.. Zaškerila som sa a po tom som ďalej pokračovala v ceste.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko EmptySat May 28, 2011 5:06 pm

--- GM ---

--- čas + počasí ---

právě je kolem druhé hodiny odpolední, slunce začíná ustupovat a přes oblohu se začínají pomalu táhnout mraky. Začíná být docela dusno a vypadá to, že každou chvílí přijde znovu déšť. Ne-li bouřka. Také vítr začíná foukat a ne zrovna nějaký drobný vánek. Tento vítr silně ohýbá stromy a ty menší dokonce láme.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Sponsored content





Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta k sídlu rodu Trojusko   Cesta k sídlu rodu Trojusko Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta k sídlu rodu Trojusko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Cesta z města (anebo do města?)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní místnosti-
Přejdi na: