Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesta z města (anebo do města?)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyFri May 20, 2011 6:22 pm

--- GM ---

Na cestu dopadají paprsky praživého slunce a ty stojíš před hospodou.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyFri May 20, 2011 6:59 pm

Mirim

Vyšel jsem z hostince a zamířil cestou k rozcestí. Tiše jsem zaklel nad rozmary počasí a při tom si vytáhl svou flétnu. Cestou za svým cílem jsem začal hrát rychlou veselou píseň.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptySun May 22, 2011 2:44 pm

--- GM ---

Při cestě sis vesele hrál na flétnu, takže ti uběhla, ani nevíš jak. Když jsi po 3 hodinách opravdu došel na rozcestí, připadalo ti to jako ani ne půl hodiny.

no rozcestí stálo: město doprava, statky doleva, hostinec "Ďáblam posedlá usedlost" dozadu.

Když ses podíval směrem k městu, už jsi mohl v dálce spatřit obrysy budov před hradbami.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptySun May 22, 2011 4:01 pm

Mirim

Pokýval jsem hlavou. Svou flétnu si schoval a vyšel směrem k městu.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptySun May 22, 2011 4:10 pm

--- GM ---

Po necelé půlhodince jsi došel k městu. Respektive k předměstí, ale to bylo velmi podivně prázdné a ti lidé co tam byli, měli obvykle vůz z nákladem a mířili do centra.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyTue May 24, 2011 12:16 pm

Mirim

Šel jsem a nevšímal si okolního lidu. V tento momen mou prioritou je práce. Nejdříve jsem se šel porozhlédnou po celém městě, a najít tabuli s prací nebo nějaký dům s podobným zaměřením.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyTue May 24, 2011 8:24 pm

--- GM ---

Po prohledání oblasti mimo hradeb jsi nenašel víceméně nic, ovšem poté, co jsi vstoupil do vnitřní části za hradby, naskytl se ti pohled na obrovské trhy. Po chvíli hledání jsi objevil ceduli, na které byly vypsány nejrůznější práce, ovšem bylo nezbytné si zajít na radnici, aby danou práci vyškrtli ze seznamu. Mimoto práce jsou jen velmi orientační, takže bude poté nezbytné se domluvit s tím, pro koho tu práci děláš.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyWed May 25, 2011 11:06 am

Mirim

Po prohlédnutí cedule jsem se vydal k radnici. Přemýšlel jsem za kolik by tu ty práce mohli být, přecijen už nemám moc peněz a čim dřív nějaké budu mít tim dříve začnu se svým plánem....
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyWed May 25, 2011 12:27 pm

--- GM ---

Dorazil jsi k radnici, Vchod byl téměř zastavěn různými stánky. Naštěstí tam byla ulička, kterou se dalo dovnitř dostat.

pro informaci: Radnice je na náměstí, které má víceméně kulatý tvar. Uprostřed náměstí stojí studna, ke které se sbíhají všechny tři cesty k hlavním branám. Po obvodu náměstí stojí všemožné stánky.

Přišel jsi víceméně ze severu (spíše severo-severo-severo-východ) cestou jsi po levici minul řemeslnickou čtvrť a u vchodu do města po pravici hospodu.

(neboj se, město mám namalované, neztratím se v tom Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyWed May 25, 2011 2:25 pm

Mirim

* Budu ti věřit :-D

Vešel jsem tedy do radnice a začal hledat místnost nebo obecně místo, kde si budu moct upřesnit cíle úkolů z nástěnky.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyWed May 25, 2011 2:51 pm

--- GM ---

Když jsi vešel do budovy radnice, před tebou byly troje dveře:

Oddělení soudu
Úřadovna lenního pána
Oddělení zaměstnání

Poté co jsi zcela určitě vešel do třetích dveří, objevil ses ve velké místnosti. V každém rohu byl stůl a seděla za ním jedna osoba. Místnost byla poměrně plná lidí v souvislosti s probíhajícími trhy, protože málokterý trhovec nepotřebuje pomocníka.

stoly:
informace o dostupných pracích
přidělování prací
oznamování požadované práce (pokud chceš někoho zaměstnat)
vydávání povolení k rozdělání stánku.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyWed May 25, 2011 3:10 pm

Mirim

Neměl jsem rádl mnoho lidí na jednom místě, proto jsem se rychle přesunul ke stolu s informacemi o dostupných prací. U takového schromáždění lidí mi nikdy nebylo dobře, hlavně protože rasu lidí v lásce opravdu nemám. Spíše by se můj postoj dal zařadit k slabé nenávisti.
Potřásl jsem hlavou a zavrhl tak své nesmyslné myšlenky.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyWed May 25, 2011 4:37 pm

--- GM ---

po chvíli jsi vystál frontu asi 5-ti lidí a dostal ses až ke stolku.

"Přejete si?" Ozvala se osoba, která měla přes hlavu kápi.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyWed May 25, 2011 4:52 pm

Mirim

"Potřeboval bych informace o několika dobře placených prací. Informace typu: Kdo požaduje práci, do kdy, jaký je cíl a ryzika jako je ochranka, a podobně a nakonec peněžní obnos po vykonání práce a pokud by byla výše zálohy." vyjmenoval jsem vše co jsem pro začátek chtěl vědět. Už několikrát se mi stalo že mě málem zabili kvůli mé nevědomosti. Teď se ale rozhodně nehodlám zabít, ne když začínám se svým plánem....
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyWed May 25, 2011 5:20 pm

xxx

"Takže jinak..." povzdychl jsem si "V jakém oboru hledáte práci?" Bez toho aniž bych znal tohle, nemůžu už nikomu dát práci... pomyslel jsem si nehledě na to, že už to byl asi stý člověk, který takhle začal a neřekl vlastně co chce.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyWed May 25, 2011 6:11 pm

Mirim

Povzdechl jsem si. "Primitivní to lid." zamumlal jsem neslyšitelně. "To vám nestačilo chci dobře placené práce. Pokud chcete zaměření, tak něco ohledně boje ale nepohrdnu ani jinými typy práce." řekl jsem již nahlas. Budu opravdu rád pokud mi nepoloží další pitomou otázku. Nechápu na čem nerozumí DOBŘE PLACENÁ PRÁCE. Zatím všude to brali tak že vysolili několik pergamenů s informacemi a velkou sumou peněz v lince pro odměnu a bylo hotovo. Asi jsem narazil na nějaké místo, kde je vzdělání nedostatkové zboží.
Nebo to je možná zaostávání lidské společnosti. Avšak to mi může být jedno. Lidská rasa plná předsudků a uchvatitelů. Sic je jich několik i mezi elfy ale rozhodně ne tolik jako těch lidských.
To je můj názor a změní jej až se změní celá společnost a v tom je ten největší problém. Nikdo jej nemůže změnit.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyThu May 26, 2011 11:17 am

xxx

"Takže... dobře placených prací tu máme více..." začal jsem nanovo. "Je to od městských stráží, přes hledání uprchlíků, zabíjení, a tak dále, a tak dále, až po pomoc v kovárně, koželužně, nebo různých podobných dílnách."
Pak jsem se chvilkově zamyslel o tom, co bych mu mohl ještě říct. "Nebezpečnost závisí na typu práce, takže až mi řeknete co jste si vybral, budeme pokračovat."
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptyThu May 26, 2011 4:04 pm

Mirim

Zamyslel jsem se.... Bylo mi to tak nějak jedno. Hlavní složkou byla částka odměny. "Dejme tomu hledání uprchlíků. Ukažte mi všechny uprchlíky kteří by se měli vyskytovat poblíž sebe." řekl jsem. Pokud by bylo dost uprchlíků v nějaké přijatelné vzdálenosti, mohla by být i dostatečně velká částka za jejich dopadení.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptySat May 28, 2011 5:27 pm

xxx

Chvíli jsem popřemýšlel a poté jsem se otočil směrem za sebe, kde jsem v bedně lovil různé pergameny a svitky. Během toho mi jednou spadla kápě, takže Mirim si mohl všimnout toho, že se mi zaleskly od všudypřítomného světla v této místnosti špičaté uši. Ovšem kápi jsem si opět zase velmi rychle nandal, takže to byla maximálně tak sekunda, co byly vidět. Pak jsem se otočil zpět k Mirimovi a podal jsem mu 3 srolované svitky. "Zde je detailní popis všech uprchlíků, u kterých máme hlášené poslední místo výskytu, blízko sebe. Pro bližší informace, budete muset navštívit jistého Sandala, který se nejčastěji vyskytuje uvnitř Rukharovy nalévárny." Pak jsem se už chtěl věnovat dalšímu člověku, ale pak jsem si ještě na něco vzpomněl. "Ano, a až tu práci dostanete, ohlašte to tady u kolegy" řekl jsem a mávnul jsem rukou ke stolku "přidělování prací"
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptySat May 28, 2011 6:06 pm

Mirim

"Takže ne člověk, ale elf zdegenerovanej pobytem u lidí. Ach, kam to ten svět spěje?" zamumlal jsem při odchodu. Vyšel jsem ven na chodbu kde si přečetl všechni dokumenty získané od toho člověčího elfa.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptySat May 28, 2011 7:38 pm

--- GM ---

Na pergamenech byl jakýs takýs popis tří lidí, ovšem zdaleka ne kompletní. Nebyly tam žádné speciální znaky, barva vlasů, ani používané zbraně.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) EmptySat May 28, 2011 8:53 pm

Mirim

Ztrápeně jsem si povzdechl. Získám kusy bezcených pergamenů na kterých by měli být informace a ono nic. Nechápu, proč vůbec mají odbor informací, když žádné nedostanu.
Nemělo cenu se vztekat.... Vyšel jsem z budovy radnice a do té Rukharovy nalejvárny, kde se snažil najít muže jménem Sandal. Doufal jsem jen že to nebude další dutohlav a bude alespoň chytřejší než starý prase chystajíc se na porážku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta z města (anebo do města?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta z města (anebo do města?)   Cesta z města (anebo do města?) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta z města (anebo do města?)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Cesta k sídlu rodu Trojusko

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní místnosti-
Přejdi na: