Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Začátek

Goto down 
+2
Hysterio
Axiballie
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySat May 14, 2011 8:45 pm

Jamlamin Falconsflight

"Já, omlouvám se, nechtěl jsem tak..." začal jsem se omlouvat, ale ona to vlastně ani nepopřela, naopak se zajímala o Erutiho. "No, Eruti je zvíře. Výjimečné zvíře, ale stále jen zvíře, i když je zároveň i ochranným duchem lesa." Řekl jsem jí, protože to vypadalo, že ho chce srovnávat se sebou, ale od prvního pohledu se mi zdála taková divná, jako kdyby byla už mrtvá anebo tak nějak. Kdyby byla slepá, nejspíš by si nevšimla ani mě, anebo alespoň ne Erutiho, ale slepá nebyla, takže ty její oči musel způsobit rozpad tkání, který nastal až po smrti. "Jsi duch, nekromancer anebo nemrtvá?" zeptal jsem se jí na rovinu, přičemž jsem zastoupil cestu k Erutimu, i když pokorně spal, tak přeci jenom bych ho měl také ochraňovat, nejenom on mě.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySat May 14, 2011 8:52 pm

Lissana

Ja?.. som.. nemŕtva, povedala som pri čom som hádzala stále taký zamyslený pohľad doblba. Aj keď sa nedá hovoriť o tom že by som ňou chcela byť.. stala som sa nemŕtvou proti svojej vôli. Povedala som troška ironicky a po tom som sa pousmiala. Nemusíš sa báť ja nie som... "zlá", neútočím ak na to nemám dôvod. Dopovedala som ešte a po tom som bola ticho, čakala som či sa trocha uvoľní alebo tam bude napäto stáť aj ďalej.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySat May 14, 2011 8:55 pm

Jamlamin Falconsflight

"Oh, promiň, snad jsem tě neurazil, to jsem nechtěl... Jen, člověk nikdy neví a o nemrtvých jsem slyšel jen o jako pěkných neřádech, stejně tak jako o nekromancerech." Trošku jsem se uklidnil a sedl jsem si do sena, Eruti byl však stále kryt mým tělem, už spíše proto, že jsem se nechtěl někam přesouvat.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 6:24 am

Lissana

V poriadku, nič sa nestalo, človek si časom zvykne. Odpovedala som mu na jeho ospravedlnenie. Vlastne, tiež som pred... asi tridsiatimi rokmi nebola zrovna najlepší nemŕtvy. Takmer som zabila svoju vlastnú sestru... nekromancer má totiž moc, svojim sluhom doslova vymazať, alebo lepšie povedané zablokovať, všetky pocity.. po tom nám neostáva nič iné iba ho na slovo počúvať. Hovorila som zasnene a po tom som sa obzrela trocha dozadu, aj keď.. spoločníkom.. prepáč ale myslela som skôr toho debila ktorý je teraz pri bare. On je nemŕtvy nie? spýtala som sa ešte.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 6:51 am

Jamlamin Falconsflight

"Jo, ty jsi myslela jeho," řekl jsem zcela nezáživným hlasem. "On je," když jsem o tom chtěl mluvit, vzpomněl jsem si na tu událost, kdy se to stalo, celým mým tělem prošlo cuknutí a já se instinktivně chytil za bok. "On není ani to a ani to. Nedá se říct, že by byl nemrtvý a nejde ani říct, že by ještě žil."
Návrat nahoru Goto down
dassan

dassan


Počet příspěvků : 174
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 8:49 am

Smoking Martillo


Vztoupil jsem do nejbližšího hostince který jsem našel. Otevřel jsem dveře a šel jsem k nejbližší zdi hostince zcela ignorujíc ostatní hosty. Když jsem se o zeď opřel vytáhl jsem svou dýmku a až poté jsem se rozhlédl kdo všechno v hostincy je.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 9:05 am

Sebastian Falcon

Na zemi jsem chvíli zůstal. Byl jsem naštvaný a tak jsem poslepu nahmatal na stole svoje pivo a vypil ho na zemi. Postavil jsem se a naštvaně jsem došel k pultu kde byl ten trpaslík. Dal jsem mu svoje mince za to pivo. Chystal jsem se znova sednout. Najednou jsem ale uslyšel zakřičet mého bratra. co ten de*il zase dělá...Rychle jsem vyběhl z hospody a zamířil do stájí. Když jsem tam uviděl bratra a tu holku tak jsem se naštvaně zeptal. To musíš tak nahlas křičet (křičet-jak vykřikl ,,Ty!Ty nejsi člověk") jenom kvůli tomu žetě nějaká holka probudí? Další tvůj plán jak mě dostat ven?zeptal jsem se naštvaně a poté jsem si prohlídl tu holku. Člověk by řekl že jsem jako nemrtvý vycítil jiného nemrtvého ale nebylo to tak. Pomalu jsem došel k ní a klekl si před ní na koleno. Mírně jsem ji vzal za ruku a jemně ji tu ruku políbil a řekl.Omluvte mě za mého uřvaného bratra...před dámou se neumí chovat...Mé jméno je Sebastian Falcon...Smím znát to vaše?zeptal jsem se a postavil se. Lissana mohla cítit v ruce něco hranatého. Byli to její mince. Když jsem si strčil ruku do kapsy abych zaplatil pivo tak jsem si jich všiml a během toho políbení ruky jsem jí je nenápadně vtiskl do dlaně. Jo tohle...řekl jsem když sis toho všimla. Nemám rád peníze zadarmo...uchechtl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 9:12 am

Jamlamin Falconsflight

"Raději by ses měl uklidnit ty, víš, když tě probudí další nemrtvý, tak to není zrovna příjemné. Na chvíli jsem si myslel, že ses proměnil v holku," zasmál jsem se. Teprve teď jsem si uvědomil, že vlastně tihle ti dva mají docela dost společného. "Že by ze mě brzy byl strejda?"
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 9:16 am

--- GM ---

Falconi a Lissana: střechou začala protékat voda. Respektive začala kapat Erutimu na hlavu, což ho probudilo. Eruti se velmi lekl přítomnosti polonahého nemrtvého div že nevyhodil Jamlamina do vzduchu.

Martilo: Jako ke každému k tobě přišel onen trpaslík, který ti řekl: "Dáte si něco?" a pak dodal: "Doporučoval bych vám, koupit si zde pokoj, protože venku je dost (ján) slota."


Naposledy upravil Axiballie dne Sun May 15, 2011 1:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 9:23 am

Jamlamin Falconsflight

Chytil jsem Erutiho a podrbal za ušima. "Klid, to je jen polo-nahá kamarádka," usmál jsem se. "Jo, vlastně, jmenuji se Jamlamin Falconsflight," uvědomil jsem si, že tu uklidňuji bratra a Erutiho a tu dívku nějak přehlížím, což vůči ní vůbec nebylo fér, přeci jen tu byla první.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 9:32 am

Lissana

Chcela som niečo odpovedať no po tom ma prerušil ten jeho kamoš ktorý si predo mňa klakol a chytil ma za ruku, mala som menšie nutkanie vytrhnúť mu ju no nakoniec to skončilo celkom fajn. Hmm.. etiketa na tomto mieste je celkom osviežujúca. Povedala som a po tom som sa postavila. Volám sa Lissana Trojsuko, šlachtičná rodu Trojsuko a druhý nástupca vodcu rodu Trojsuko, teda aspoň volakedy.. dávna to minulosť. Povedala som pri čom som sa mierne pousmiala a stiahla som ruku späť k telu, pri čom som v nej držala mince keďže som ich nemala kam uložiť. Po tom sa však trocha splašilo to divné zviera a na mojej tvári sa objavil taký troška zarazený výraz pri tom jeho oslovení polo-nahá kamarátka. Brala som to však.. ako srandu a tak som sa o chvíľu znova len usmiala. Teší ma, Sebastian a Jamlamin Falconsflight.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 9:35 am

Sebastian Falcon

Jamlamne, co je s Erutim?zeptal jsem se ho a díaval se na mínrně vyplašeného Erutiho. Bylo to dost divné nikdy jsem ho neviděl se takhle chovat. No bylo mi to jedno. Tady předemnou stála polonahá sexy holka a moje ,,srdce" říkalo ,,jdi do ní!".Co dělá šlechtic jako ty na takovém místě?zeptal jsem se jí nakonec.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 9:38 am

Jamlamin Falconsflight

Jen jsem se přitrouble usmíval a drbal Erutiho, který se pomalu uklidnil. "..." nejdříve jsem chtěl něco říct, ale raději jsem mlčel. Cítil jsem se trapně, protože jsem si všiml, jak se bratr tváří. Snad to nechce udělat znovu. Ach jo, tak to bude asi další holka, která ho na potkání bude chtít zabít.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 9:43 am

Lissana

Ja? tuto to rozoberať nebudem, mám pre vás návrh ale.. nebudem vám ho hovoriť na takomto mieste, keď si ho chcete vypočuť tak prídte ku mne do izby, počkám vás tam, ak pôjdete zadom tak by si nikto nemusel všimnúť že s vami ide aj to zviera. Hovorila som a po tom som sa postavila, odišla som odtial preč a zamierila som si to tam kde maltento hostinec "vodnú nádrž" (abo ako to povedať xD), zobrala som hodne veľké vedro ktoré som naplnila vodou až po okraj a po tom som sa stratila v mojej izbe. Vodu som vyliala do niečoho ako vane a po tom som si začala umývať nohy keďže som ich mala od blata.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 9:50 am

Jamlamin Falconsflight

"Tak asi půjdeme, Eruti, nebo raději ne?" podíval jsem se na Erutiho, který nebyl jaksi ani pro a ani proti. Společně s ním jsem však odešel ze stájí a hodlal to vzít zadním vchodem, ale jak jsem si všiml, tak nahoře bylo otevřené okno, pro Erutiho nebyl problém prostě vyskočit do okna, když jsem mu vysvětlil, co zamýšlím, ano, bylo to to okno, kterým vyskočila Lissana ven, ale to jsem já nevěděl, viděl jsem prostě jen otevřené okno. Já sám jsem se začal sápat nahoru po stěně, což bylo mnohem těžší, ale když už jsem se chytl okraje okna, byl jsem skoro tam, kdyby mi to teda neuklouzlo a já se nezačal sunout zase dolů, Eruti se mi jen zakousl do ruky, ne moc silně, ale bylo to docela cítit, a začal mě do okna vytahovat jako vědro s vodou. Já sám jsem se znovu chytil a snažil jsem se mu pomoci.
Návrat nahoru Goto down
dassan

dassan


Počet příspěvků : 174
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 10:01 am

Smoking Martillo


Podíval jsem se na trpaslíka sdýmkouv ústech Když to doporučuješ ... stejně nemám kam jít. Pokoj na jednu noc a korbel piva. Sedl jsem si k nejbližšímu stolu a dál spokojeně kouřil dýmku.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 10:12 am

Lissana

Započula som nejaké zvuky pri okne ale ešte asi minútu som venovala sebe. Po tom som sa len postavila z "vane" a podišla som k tomu zvieraťu, Pomôžem ti. Povedal som potichu a po tom som sa vyklonila z okna. Schytila som Jamlamina za druhú ruku a spoločne s tým jeho zvieraťom som ho vtiahla dovnútra. Po tom som si len založila ruky a s takým menším ironickým úsmevom som si ho premeriavala.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 10:17 am

Jamlamin Falconsflight

"Děkuju," řekl jsem jak Erutimu, tak Lissaně. "Bez vaší pomoci bych se asi teď válel tam dole v bahně." Chytil jsem se za ruku, do které mě Eruti kousl a začal ji pomalu léčit, i když to nebylo nic vážného, tak jsem nechtěl riskovat infekci kvůli té škumpě, které jsem se dotýkal, také i kvůli tomu senu. "Doufal, že jsem tě ale při ničem nevyrušil, ale raději bych šel rovnou k věci. Udělám, co chceš, jen když z toho vynecháš mého bratra." Navrhl jsem Lissaně. Nechtěl jsem do toho zbytečně zatahovat bratra, ne kvůli nedůvěře, ale kvůli svému svědomí.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 10:38 am

Sebastian Falcon

Byl jsem válečník takže mi nedělal problém boj a uhýbání. Musel jsem být mršný. KDyž se bratr začal sápat do okna a nakonec se tam dostal tak jsem jedoduše skočil na sud pod oknem a vyskočil a konečky prstů se zachytil za parapet (nebo co to je XD). Nakone jsem se tam nějak vyškrábal a spadl na zem. začínám být trochu z formy...řekl jsem a postavil se a oprášil jsem se. co je to teda za návrh?zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 10:45 am

--- GM ---

Martillo: "Tak tady to je." řekl trpaslík, který přinesl Korbel piva a větší měděný klíč. Pak tě ještě stručně navedl ke tvému pokoji. Když odcházel, tak si ještě mrmlal pod vousy: "Dnes je tu nějak moc lidí... to..e j.. zv.." dál jsi ho už neslyšel, protože se moc vzdálil. Odešel pak opět ke svému baru a začal umývat vypité korbely.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 10:48 am

Jamlamin Falconsflight

"Ne, ty uděláš všechno, pro narušení intimní chvilky!" Řekl jsem dost rozčíleně, když se tam objevil, ale protože jsem se od okna moc nepřesunul, nebyl pro mě problém se ohnat mou ebenovou holí a dát Sebastianovi přes hruď. Vlastně jsem ho dostal oknem zase ven. Kdyby náhodou ránu holí ustál, praštil bych ho ještě jednou, tentokráte ale loktem do míst, kde míval srdce a holí do míst, kde možná ještě má slabiny. Přičemž bych po něm v obou případech zavřel okno, aby už neměl šanci se dostat nahoru. "Snad to nevadí," otočil jsem se na Lissanu, když jsem bratra dostal ven: "Ale nechci, aby se zaplétal do potíží, už takhle jich má dost."
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 11:02 am

Lissana

Len som si povzdychla keď Jamlamin odpálil Sebastiana von z okna, pokývala som hlavou na nesúhlas, podišla som k oknu a znova ho otvorila. Ty sám, by si mi bol nanič. Povedala som a po tom som sa na neho pozrela. Ide o to, že hľadám nejakých ľudí, ktorý by mi pomohli pri mojej práci, teda.. takých ktorý by boli ochotný, mi s ňou pomôcť, samozrejme za odmenu. Viac ti poviem keď dorazí aj tvoj brat. Dopovedala som a sadla som si takým tureckým sedom na postel.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 11:08 am

Jamlamin Falconsflight

"To nedovolím!" takřka jsem na ní zakřičel a okno znovu zavřel. "Už jednou jsem viděl, jak můj bratr zemřel a říkej si co chceš, ale nechci to vidět znovu. I když nemůže zemřít rukou lidí, neznamená to, že by si s tím nějaký nekromancer neporadil, že by mu neprovedl tu věc znovu!" Byl jsem dost rozčílený.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 11:48 am

Lissana

Hmm? je to jeho život, myslíš že mu to môžeš zakázať? spýtala som sa ho už trocha prísnejším hlasom a hodila som po ňom jeden ostrý pohľad. Nemôžeš rozhodovať aj za neho, skôr či neskôr mu to začne liezť na nervy... možno sa dokonca rozdelíte.. proste nemáš právo rozhodovať za neho, a ani nevieš čo po vás chcem tak prestaň zatvárať to debilné okno. to už som zavrčala a stále som na neho tak škaredo pozerala.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 11:55 am

Jamlamin Falconsflight

"Jako bys vůbec věděla, co se stalo, jako bys' sis to vůbec dokázala představit! Tenkrát se to stalo právě kvůli tomu, že jsem mu nic nezakázal, že jsem ho neustále nechal dělat to, co on sám chtěl!" Rozčíleným hlasem jsem už už skoro křičel, chybělo jen málo. Pak jsem se prudce přesunul k Lissaně, respektive k posteli, na které seděla. "Já už ho nenechám," to už jsem řekl trochu mírnějším a klidným hlasem, ale jak jsem se prudce vydal vstříc té posteli, zakopl jsem o její okraj a spadl na postel přímo na Lissanu. Eruti jen nespokojeně zakňoural, když viděl, co se zase děje, protože myslel na nejhorší. Nevěděl jsem co říct, takže jsem se na ní jen koukal, svýma světle modrýma pronikavýma očima jsem ji koukal do těch jejích. Můj dech se trochu prohloubil. Rukama jsem ji chytil tak, aby nemohla utéct a ani mě shodit. Čekal jsem jen na to, až řekne taky něco ona, nechtěl jsem být ten jediný, kdo tak dlouho mluvil.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní místnosti-
Přejdi na: