Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Začátek

Goto down 
+2
Hysterio
Axiballie
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyMon May 16, 2011 7:25 pm

Sebastian Falcon

Brátře?chce se ti mě léčit nebo mám být vyjimečně v klidu, neotočit se a nerozmlátit ji hlavu o zeď?zeptal jsem se znuděně bratra a opřel se rukou o stůl.A být tebou tak zklapnu a dám ten meč pryč...řekl jsem skoro démonickým hlasem. Jako by nic jsem si vytáhl dýmku a strčil si ji do pusy. Naládoval jsem si ji tabákem a zapálil. To mě vždy nakopne...Řekl jsem a vyfoukl kouř.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyMon May 16, 2011 7:26 pm

Lissana

Keď dal ruku na úroveň svojho pasu kde maj nôž tak som zareagovala, keď ho začal vyťahovať už som stála tak bokom tesne pri ňom, jednou rukou som mu chytila zápestie a vykrútila som mu ruku za chrbát pri čom som si pomáhala aj druhou, nôž som mu ešte stále v jeho ruke pritlačila na jeho chrbát, kolenom som mu kopla zozadu do nohy tak, aby sa mu podlomili a on musel klesnúť na zem.
Návrat nahoru Goto down
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyMon May 16, 2011 7:40 pm

Mirim

"Oj... trochu agresivní ne? Bože tohle není normální." řekl jsem, pak se otočil k tlustému muži. "No a co chcete udělat? Zabit ho? Trochu zbytečný když z něj chceš prachy, protože pokud bys nějaký chtěl musel bys zabít mě, neboť prachy se mi vždycky hoděj.... Víš co řeknu to takhle... Ty zabiješ hostinského, já zabiji tebe a tvého kamaráda zabije zas někdo z nich, tak pak tu máš možnost klidně odejít a nevracet se řekněme... nikdy. No a pak tu se tu nebude muset prolívat krev. Tak jak?" stále jsem mluvil klidným a vyrovnaným hlasem snažíc se předejít zbytečnému krveprolití.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyMon May 16, 2011 7:41 pm

Jamlamin

"To nejde někdy něco vyřešit po dobrém?" zeptal jsem se docela sarkasticky, protože bylo jasné, že to ani tak řešit nechtěj. Já se jen připravil na to, až někdo bude zraněný, abych ho mohl vyléčit. Eruti zase čekal na to, jestli se opováží někdo přiblížit anebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyTue May 17, 2011 4:10 pm

--- GM ---

Jen co se ho Lissana dotkla, tlustý chlapík zmizel v oblaku kouře a uprostřed místnosti se objevil muž již normální váhy, ale se stejným obličejem, který bleskurychle sundal ze zad meč a připravoval se na boj s vámi.

Sebastian pocítil v zádech ostrou bodavou bolest a stékala mu po nich jakási kapalina.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyTue May 17, 2011 4:18 pm

Jamlamin

Sedl jsem si na schody, jako by se nic nedělo. Pro mě se vlastně nic nedělo, dokud někdo nebyl zraněný, práce tu pro mě nebyla. Nehodlal jsem riskovat, že přijdu o ruce při souboji s nějakým zkušeným válečníkem, navíc poslední "boj" skončil tím, že se mi otevřela rána. Eruti ale nebyl zrovna klidný, nebýt toho, že mě musí chránit, asi by už vystartoval po těch "zlých".
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyTue May 17, 2011 4:23 pm

Sebastian Falcon

Proč to nikdy nejde po dobrém...řekl jsem nas*aně a vytáhl jsem dýku a rychle jsem vyrazil rukou ve které jsem měl dýku směrem za mě. Nechtěl jsem ji zabít ale nehodlal jsem se tu nechat rozsekat dokud bych nezemřel. I když t bylo málo pravděpodobný.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyTue May 17, 2011 5:38 pm

Lissana

Spravila som menší úkrok do zadu a po tom som sa na toho muža pozrela. Tak poď hajzl.. povedala som si v duchu a netasila som meč keďže som si myslela že proti nemu ho nebudem potrebovať, dosť som verila svojím reflexom, brneniu a rýchlosti.
Návrat nahoru Goto down
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyTue May 17, 2011 7:41 pm

Mirim

Zanadálval jsem nad zlomem v situaci a rychle tasil jsem jeden z mečů a sledoval jsem vývoj hospodské "zabíjačky".
Avšak nadále jsem byl na pozoru nad případným útočníkem a sám se připravoval na útok.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 5:22 pm

--- GM ---

muž skočil směrem k Lissaně a Mirimovi tak, že když dopadal ne zem, jeho meč dopadal na hlavu Lissaně.

Sebastian: všude, kde se ti roztekla na zádech ta kapalina, začala jtejná bodavá bolest. Tvoje dýka se zabodla do něčeho měkkého, pravděpodobně do masa, ale jistý si nejseš.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 5:27 pm

Lissana

Keď ku nám priskočil tak som už reagovala a uhýbala som sa do strany čím som sa vyhla jeho meču, aj keď tesne ale vyhla. Hneď na to som kovovou rukavicou na ktorej boli menšie "ostne" (je to na obrázku xD) ohnala po rebrách toho týpka.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 5:30 pm

Jamlamin

Když jsem uviděl, že je Lissana v ohrožení, vyrazil jsem do útoku. Skočil jsem jako tučňák, takže jsem byl narovnaný po celé výšce a svou hůl jsem napřáhl tak, abych vyblokoval meč toho muže. S tím, že jsem využil dvakrát své výšky a skoku bych toho měl dosáhnout, i když bych si měl teoreticky pěkně natlouct o zem. Bohužel už bylo ale pozdě, protože Lissana už uhnula, takže mně zbývalo jenom to natlučení si.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 5:34 pm

Sebastian Falcon

Sakra co to je...řekl jsem si a k tomu dodal. Ehm...brácha?myslím že za mnou je něco velkýho a slizkýho...řekl jsem se znatelnou bolestí v hlase a na nic jsem nečekal a vyskočil jsem bez zaváhání na stůl a odrazil se dopředu, tudiž jsem stůl převrhl do zadu na tu ženu. Teda aspoň jsem myslel že to byla žena.
Návrat nahoru Goto down
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 5:37 pm

Mirim

Postřehl jsem přesun toho muže a rychle se přesunul o půl krok vzad. Následně jsem se jednou nohou odrazil a přešel do útoku svým mečem, tak abych jej bodnul v oblasti jeho břicha.
Volnou rukou jsem ještě tasil druhý meč a zaútočil na jeho hlavu. Dával jsem si však pozor na vzdálenost ostří a ostatních bojujících.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 5:46 pm

--- GM ---

Jamlamin: rozmázl jsi se o zem, ale šťouchl jsi ho holí čímž jsi ho trochu vyvedl z rovnováhy.

Lissana: pěstí jsi ho více méně srazila k zemi

Mirim: tvému meči vedenému na břicho se uhnul, ale jak byl vyveden z rovnováhy, tak spadl k zemi čímž se vyhnul i druhému meči.

Jamlamin: chlápek ti spadl na hlavu (ramenem) celkem se ti nic moc nestalo, jen to byla pořádná šlupka a teče ti krev z nosu

Sebastian: za sebou jsi uslyšel ženský výkřik a poté i nějaké křupnutí.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 5:50 pm

Jamlamin

Než se ten chlápek vůbec stačil zvednout, chytil jsem svou ebenovou hůl a přes jeho krok jsem ho podal své druhé ruce a pevně chytil, pak jsem ho tímto způsobem začal rdousit. Krev v nose mi docela vadila, ale vzhledem k tomu, na jakou bolest jsem si už musel zvyknout to nic nebylo.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 5:52 pm

Sebastian Falcon

Hned jak jsem dopadl na zem tak jsem doběhl ke stolu a převrátil ho a schoval se za něj. Normální člověk by čekal že zůstnu schovaný ale já ten stůl asi 2 vteřiny po převrácení strčil směrem k té ženě a to dost velkou rychlostí. Popadl jsem židlu a hodil ji po ní a až po tom jsem si ji začal prohlížet.


Naposledy upravil morgen dne Wed May 18, 2011 6:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 5:53 pm

Lissana

toto sa dá vyriešiť iba jediným spôsobom. Zaśkerila som sa a keď sa na neho Jamlamin vrhol tak som pristúpila k jeho zadnej časti tela a kovovými botami som mu začala drviť.. varlatá. Takto ohrozovať hostinca ktorý má taký pekný hostinec.. hajzl. Pomyslela som si pri tom.
Návrat nahoru Goto down
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 5:58 pm

Mirim

Povzdychl jsem si nad bolestným trestem od Lissany a radši jsem se ho chtěl rychle zbavit, přešel jsem k jeho levému boku a mečem jsem bodl směrem k jeho srdci.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 6:06 pm

--- GM ---

všichni: celkem brutálně jste ho natřikrát zabili.

Sebastian: když ses otočil, uviděl jsi ženu, která měla nyní stolem přeraženy krční obratle. Žádný zdroj kapaliny jsi po prohledání nenašel.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 6:09 pm

Jamlamin

Pustil jsem toho muže a postavil se na nohy. Od nosu mi odkapávala krev, naštěstí ne jeho. Ačkoliv to, že je to moje krev, mě šťastným taktéž nečinilo. Předklonil jsem hlavu a čekal, až krvácení přestane. Nehodlal jsem na to plýtvat bylinkami a ani magií. "Všichni v pohodě?" zeptal jsem se, když jsem se podíval po Lissaně a Mirimovi.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 6:15 pm

Lissana

Len som prikývla a po tom som si prehrabla rukou vlasy. Troška som si zívla a spýtavo som sa pozrela na Jamlamina, ideme? spýtala som sa ho a po tom som hodila pohľad po Barmanovi.. snáď je v poriadku.. prebehlo mi hlavou.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 6:16 pm

Sebastian Falcon

Ve jménu otce, syna, i ducha svatého amen...řekl jsem nad mrtvolou ženy. Další smrt které bylo možné zabránit...řekl jsem. Jamlamin věděl že nesnáším zabíjení. Chytl jsem ženu za břicho a druhou rukou jsem z ní vytáhl dýku a tu si zase zastrčil k pasu. Já jsem v pohodě, i když to se dalo čekat..Bratře? nemám na zádech nějaké svinstvo?zeptal jsem se a otočil se k Jamlaminovi zády a palcem přes rameno ukázal nasvé záda.
Návrat nahoru Goto down
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 6:24 pm

Mirim

"Nic mi není." řekl jsem a přešel k hostinskému. "Dal bych si ještě tak dva korbely piva a něco k jídlu, je mi celkem jedno co to bude, ale ať je to alespoň trochu dobré." objednal si a sedl si ke stolu který byl nepoškozený. Pozdech jsem si a klidně rozmýšlel plán na zítřejší den.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 EmptyWed May 18, 2011 6:26 pm

Jamlamin

"Tak jdeme," řekl jsem Lissaně, když zavelela k odchodu. Pak mě ale začal otravovat bratr s nějakým svinstvem. "Eh? Jak to mám poznat, co já vím, co za svinstva tam všechno máš." Docela mě tím otrávil. Jako by nestačilo, že ho pokaždé musím opravovat, koupat už jsem ho opravdu nehodlal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začátek - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Herní místnosti-
Přejdi na: