Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Problémy, neduhy atd....

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Problémy, neduhy atd.... Empty
PříspěvekPředmět: Problémy, neduhy atd....   Problémy, neduhy atd.... EmptyWed May 11, 2011 3:37 pm

Zde pište vše, kde si myslíte že můžem zlepšit stránky, nebo co vám ve hře chybí. Nebojte že vám při hře, za vaše názory zhoršíme či přilepšíme.... Tdy alepsoň já ne.
Návrat nahoru Goto down
Ranum

Ranum


Počet příspěvků : 54
Join date : 25. 04. 11

Problémy, neduhy atd.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy, neduhy atd....   Problémy, neduhy atd.... EmptySun May 22, 2011 8:54 am

Tak sem si konečně všiml že zmizela moje postava a původní dobrodužství sice nechápu proč ale budiž...
Návrat nahoru Goto down
Lannoel
Admin
Lannoel


Počet příspěvků : 132
Join date : 20. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: Šedý mág
Země: ---

Problémy, neduhy atd.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy, neduhy atd....   Problémy, neduhy atd.... EmptySun May 22, 2011 9:09 am

Bohužel jsem tomuto nemohl zabránit. Dva hráči zaspamovaly témata a Axibal. kompletně zrušil původní hru.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Problémy, neduhy atd.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy, neduhy atd....   Problémy, neduhy atd.... EmptySun May 22, 2011 2:52 pm

oprava: 2 xxxxxxx xxxxx xxxxx xxxxxx CENZURA xxxxxx xxxx xxxxx xxxx zaspamovali fórum... děkuji za pochopení, čistit jsem to nehodlal... Hráči mají ban na cca. 25x delší dobu než se dožívá dlouhověký elf. (ano, jedná se o Izunu a Madaru)... Ovšem neztrácej hlavu a čest a zapoj se do jedné z nových místností (nejlépe hra II.)...
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
SosukeAizen




Počet příspěvků : 153
Join date : 07. 08. 11

Problémy, neduhy atd.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy, neduhy atd....   Problémy, neduhy atd.... EmptyWed Aug 10, 2011 5:26 pm

Axiballie di do prdele sám sis to zasloužil když jste přeskakovali posty Madary ne museli jste bejt vždycky napřed proč si ho zabil ty kreténe to i začátečník co zakopne o neviditelný kámen je silnější než tvůj adminský char Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problémy, neduhy atd.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy, neduhy atd....   Problémy, neduhy atd.... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Problémy, neduhy atd....
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: OT, spam, nepřítomnost :: Stížnosti a vaše zbožná přání-
Přejdi na: