Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bestie Hestie (Mr.Zx)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptyThu May 26, 2011 6:45 pm

Nacházíme se na území vznešených mužů a nemravných žen, zesláblých jinochů a bojechtivých dívek. Vlastně se nenacházíme na nijak velkém území a nijak významné pro zbytek světa. Tento kraj je však výjimečný tím, jak zde funguje společnost. Zatímco mladí chlapci se učí, jak obstarávat domácnost, dívky jsou od mala vedeny k tomu, aby bojovaly. Když ale vyrostou, stane se to, co by se dalo pochopit, kdyby bylo naopak, ale lidem, kteří tímto krajem byť jen projedou, hned padne do oka to, že muži se zde starají o to, o co by se normálně starala žena, ženy v ulicích spíše připomínají opilé muže kdesi na severu, nabízí svá těla jako štětky ze západu a nebojí se nijak toho, že jejich čest a hrdost je již dávno někde na úrovni mrazu. Pokud ale někdo hledá dobrodružství, navštíví právě tento kraj, protože je opředen legendami, dokonce i o zlatém rounu anebo stříbrném drakovi, dokonce by zde v lesích měl být dokonce i černý jednorožec. Hned při vjezdu do města je možné si najít ubytování v hostinci U Bestie anebo hotelu U Hestie. Samotné město vypadá přibližně jako kterékoliv jiné na severu, jenže tady nejsme vůbec na severu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Admin
Mister_zx


Počet příspěvků : 179
Join date : 19. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: válečník: špinavý bojovník
Země:

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptyFri May 27, 2011 10:42 am

Jaijna


Když sem vcházela do města všimla sem si kur*v.Jak se mohou takto ponižovat,todle bych asi nidky neudělala jen jako lest.Řekla sem si vmysli a šla prohlížejíc si dům po domu a člověka po člověku.Nakonec sem narazila na hostinec U Bestie.Vešla sem do vnitř a prohlížela si lidi.Poté sem si našla volné místo k sezení a sedla si tam.Mou tvář i celé tělo stále zahaloval plášť.Když sem si sedla podívala sem se zda li tu není hostinský když sem uviděla člověka který ho velmi připomínal kývla sem na něj.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptyFri May 27, 2011 1:56 pm

Hostinský

Než-li se vůbec ten muž, na kterého Jaijna kývla stačil byť jen o krok přiblížit, už z druhé strany přišel muž, něco kolem 30 let, hned ji mohlo zaujmout, že má muž růž na tvářích a také i velmi výrazné rudé rty, které tak trochu špulil. Dalším šokem bylo také to, že nosil spíše dámské, než-li pánské oblečení. "Dáte si, slečno?" Zeptal se docela vysokým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Admin
Mister_zx


Počet příspěvků : 179
Join date : 19. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: válečník: špinavý bojovník
Země:

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptyFri May 27, 2011 4:46 pm

Jaijna


Byla sem udivená zjevem předemnou málem sem vybuchla smíchy ale udržela sem se.Áh ano dám si kukuřičnou Whiski jestli máte.Prý je to nejtvrdší orkské pití.Vždy jsem to chtěla zkusit.Řekla sem milým sexy tónem a pak si pořádně zakryla tvář kapucí.Nechtěla sem aby mě někdo viděl.Zde bylo tolik šlapek že by si mě mohli s jednou splíst a to bych asi v klidu nerozdýchala.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptyFri May 27, 2011 4:53 pm

Hostinský

"Orkská pití nenalíváme. Ale můžu Vám nabídnout mošt, víno, anebo jiné ovocné nápoje," řekl. No, takže víno, hádám dobře?" Aniž by počkal na tvou odpověď, došel za bar a nalil do neprůhledné sklenice na víno cosi, když to přinesl zpátky, nic neříkal, jen to položil před tebe a bylo jasné, že to víno není. Hostinský si dal jen prst před ústa, nejspíš abys raději nic neříkala. "Můžu ještě nějak posloužit?"
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Admin
Mister_zx


Počet příspěvků : 179
Join date : 19. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: válečník: špinavý bojovník
Země:

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySat May 28, 2011 12:22 am

Jaijna


Podívala sem se na pití.Pak na hostinského.No možná něcé k snědku a jetli neznáte někoho kdo by potřeboval nějakou službu.Řekla sem s milým úsměvem a ještě víc se zahalila.Službu jetli je tu tolik kure* tak asi vím co mi nabídne.Ale co aspoň mám koho zabítVzdychla sem si vduchu a napila se vína.Nakonec sem ho vyprskla.Fuj co to tady leješ!Dejte mi radši něco pitnýho.Todle chutná jako moč!Zakřičela sem že mě bylo slišet přez celou hospodu.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySat May 28, 2011 5:59 am

Hostinský

Hostinský jenom zakroutil hlavou. "Takže to víno bude přeci jenom lepší," řekl a odešel znovu za bar, tentokrát ještě na někoho houkl skrz malé okénko. Vytáhl další pohár na víno a tentokrát bylo jasně vidět, že tam naléval víno. Pohár vína odnesl k tobě a položil jej před tebe. "Jak jsem říkal, orkské pití není pro ostatní, je jen pro orky." Za chvíli přišel mladík, jiný než ostatní, byl prostě normální, nebyl sice nijak vymakanný a ani extra vysoký, ale nebyl ani zmalovaný, byl normálně oblečený - hnědé plátěné kalhoty, které mu sahaly lehce nad kotníky, kožené boty a šedé triko. Položil před tebe ale něco, co jsi těžko dokázala identifikovat, vypadalo to jako bageta, ve které bylo ogrilované maso, nejspíš kuřecí a vepřové, společně se zeleninou a jakousi omáčkou, která připomínala nějakou bylinkovou směs. Jakmile talíř položil, s úklonkem se zase vrátil do kuchyně. Hostinský tam však zůstal, asi čekal na peníze.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Admin
Mister_zx


Počet příspěvků : 179
Join date : 19. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: válečník: špinavý bojovník
Země:

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySat May 28, 2011 10:29 am

Jaijna


Víno jsem vypila.Bylo docela dobré.Bagetu jsem snědla a velmi mi chutnala.Když jsem dojedla a dopila,zahalená jsem došla k hosťinskému.Kolik to bude pane?Otázala jsem se přičemž sem si stále více zakrývala obličej kapucí aby do něj nebylo vidět.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySat May 28, 2011 10:50 am

Hostinský

"Jedna noc plná vášně," ušklíbl se na tebe, ale bylo mu jasné, že ty asi nebudeš z těch, co by ráda vtipkovala, natož abys byla jedna z těch, co se procházejí ulicemi. Podal ti papírek, na kterém bylo jen pár drobných za jídlo i víno, ale dva zlaté za dost nejistou položku, buď se tě snažil ošidit anebo ta "moč" bylo to orkské pití, které jsi si objednala a které ti tak nechutnalo. "O práci si promluv s Filipem, ale až po pracovní době do té doby musí vařit."
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Admin
Mister_zx


Počet příspěvků : 179
Join date : 19. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: válečník: špinavý bojovník
Země:

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySat May 28, 2011 12:16 pm

Jaijna


Podala sem mu těch pár drobných.A ty zlaté za co jestli se mohu zeptat.Mám sice za sebou náročnou cestu ale blbá nejsem.A jestli chceš noc plnou vášní tak ti ho taky můžu uříznout.Řekla sem rázným ale docela milým a roztomilým výrazem.Přičemž sem sundala kapuci a rozhlídla se okolo.Vypadám jako někdo kdo by se ti snad líbyl?Otázala sem se pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySat May 28, 2011 2:19 pm

Hostinský

"Jestli nejsi žena, tak se omlouvám," zakřenil se na tebe. "Za informace se platí, za drahé pití také, takže, dohodneme se anebo má dnes Filip dostat práci navíc? A garantuji ti, že bez něj to nebude moc hezké, obzvlášť v tomto městě," vypadal dost vážně a také to říkal vážným tónem, těžko říct, co tě mohlo potkat mezi ostatními ženami, natož mezi muži.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Admin
Mister_zx


Počet příspěvků : 179
Join date : 19. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: válečník: špinavý bojovník
Země:

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySat May 28, 2011 3:46 pm

Jaijna


Žena jsem to nevidíš?Řekla sem a sundala si plášť.Z něhož vylezlo mé vnadné tělo.A jakou práci máš na mysli?Zeptala sem se při čemž sem hrabala v kapse a hodila mu na stůl dvě zlaté mince.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySat May 28, 2011 5:54 pm

Hostinský

"Co já vím," řekl a mince schoval pod bar: "Nejsem informovaná osoba, mám jen styky. Filip je asi jediný nenormální muž tady, vlastně z tvého pohledu je tu jediný normální, to on ti řekne něco o pracích, ale jak jsem řekl, dokud je pracovní doba, tak ho nepustím, leda, leda bys mohla postrádat dalších pár mincí?" Bylo jasné, že na tento muž slyší jenom na cinkání zlatých mincí.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Admin
Mister_zx


Počet příspěvků : 179
Join date : 19. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: válečník: špinavý bojovník
Země:

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySat May 28, 2011 5:57 pm

Jaijna


Ale víš že by to šlo i jinak viď.Řekla sem milým sexy hlasem a k tomu se uculila.Trošku našpulila rty a vystrčila hrudník.Opravdu není jiný způsob?
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySat May 28, 2011 6:52 pm

Hostinský

"Nejsem hlupák," řekl úskočně: "Navíc, někdo už tady dokázal, že se svým tělem nemá prodejné úmysly, takže mince, mince, mincičky, jako malé třešničky," přičemž se podíval na tvá prsa, ta narážka zřejmě patřila jim a byla spíše ironickou narážkou, než-li by si dovolil narážet na jejich skutečnou velikost.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Admin
Mister_zx


Počet příspěvků : 179
Join date : 19. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: válečník: špinavý bojovník
Země:

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySat May 28, 2011 7:31 pm

Jaijna


Sledovala sem jeho oči.Dívá se jáho zabiju!Bonilo se mi v hlavě.Vytáhla sem jednu ze svích modřeozářených dýk a položila mu jí ke krku.Kam mi to čumíš?Řekla sem vražedným tónem.Pak sem dala na stůl nepatrnou částku a řekla.Tak může Filip jít nebo to vemem tou horší metodou že půjde a ty budeš ležet v kaluži krve?Todle bylo řečeno s ještě vražednějším tónem a bylo vidět jak mi žhnou oči nadšeností a agresí.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySat May 28, 2011 8:07 pm

Filip

"Děje se něco, otče," zeptal se, když vykoukl skrz okénku k vám. Když uviděl, že se Jaijna nechová zrovna přívětivě. "Aha, zase taháš peníze za to, že jim najdu práci? Poutníci jsou vždy stejní," řekl milým, nekonfliktním hlasem a jeho úsměv by rozmrazil i led o teplotě absolutní nuly během dvou setin vteřiny. Jak tak v tom úsměvu zavřel oči, hostinský od tebe odstoupil se slovy, že už je asi rozhodnuto. Filip proskočil skrz to okénko a přešel blíže k Jaijně. Aniž by nějak dával pozor, jak Jaijna zareaguje, uklonil se před ní se slovy: "Těší mě, jsem Filip, Filip od Zelených luk," pak jen natáhl svou ruku mírně blíž k Jaijně, nejspíš čekal, že mu podá tu svoji, aby ji (tu ruku) mohl políbit.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Admin
Mister_zx


Počet příspěvků : 179
Join date : 19. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: válečník: špinavý bojovník
Země:

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySat May 28, 2011 8:11 pm

Jaijna


Schovala jsem dýku a podala mu ruku.Jmenuji se Jaijna ale když jsem měla přátele říkali mi J(jé).mé příjmení není tak důležité.Ráda tě poznávám Filipe.Řekla jsem milým přívětivým tónem a prohlížela si ho.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySun May 29, 2011 6:14 am

Filip

Spoiler:
"Děje se něco?" Zeptal se tě, když se narovnal a všiml si, jak si ho tak prohlížíš. Trochu znervózněl a začal se drbat v zátylku. Nejspíš vůbec netušil, proč tak na něj koukáš.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Admin
Mister_zx


Počet příspěvků : 179
Join date : 19. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: válečník: špinavý bojovník
Země:

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySun May 29, 2011 10:07 am

Jaijna


Jen že jsi celkem mladý.Kolik ti vlastně je filipe?Řekla jsem klidným vyrovnaným hlasem ale přitom nejistě opět zakrývala celé své tělo a hlavně obličej pláštěm a kapucí.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySun May 29, 2011 10:40 am

Filip

"No," podíval se na stěnu, kde bylo cosi jako lunární kalendář. "No, zítra to bude už 216 cyklů, takže," zamlčel se a přemýšlel, poté ti odpověděl v trochu pochopitelnějším měření času: "Takže 18 lunárních roků je vlastně asi 17 solárních let a 202 dní. A kolik je tobě?" Zeptal se, aby nebyl pod palbou otázek a nějak zabavil i tebe.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Admin
Mister_zx


Počet příspěvků : 179
Join date : 19. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: válečník: špinavý bojovník
Země:

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySun May 29, 2011 10:47 am

Jaijna


No vidíš mě je už 257 to je ale asi moc velké číslo viď.Jen mi elfové Ve 20ti přestáváme stárnout a opět začínáme kolem 400.Řekla jsem ale pro jistotu si opět zakryla tvář.Ona Elfí dívka co vipadá jako Jaijna není moc v bezpečí v takovémto městě.A co tedy budeme dělat Filipe?Otázala jsem se co nejmileji jsem dokázala i přez kapuci byl vidět milý upřímný úsměv.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySun May 29, 2011 11:38 am

Filip

"No, pro ženy jsou ve městě jenom dva druhy práce, pokud jsi ale také dobrodruh, je tu i třetí druh práce. Řekl bych, že ty první dva tě zajímat nebudou, už jenom díky tomu, co jsem viděl, ale ten třetí, hm, pročpak by ne," na chvíli se odmlčel, zřejmě přemýšlel, jak to správně podat: "V okolí jsou docela pověstná až mýtická místa, bohužel pro ty, co se tam vydali, ale opravdová. Několik dračích jeskyní, starých dolů a šachet, temných hvozdů a dalších věcí. V jeskyních, dolech a šachtách najdeš dozajista plno pokladů, v temných hvozdech taktéž, ale také i nebezpečí a bájných zvířat. Neměl bych nic proti, no, ale raději bych ti nabídl i to, co tu ženy dělají obyčejně - mohla bys vystrnadit lupiče a chytat hledané osoby, ale i to je nebezpečné, no, je to ale tvůj život."
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Admin
Mister_zx


Počet příspěvků : 179
Join date : 19. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: válečník: špinavý bojovník
Země:

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySun May 29, 2011 11:57 am

Jaijna


No tak mě to je upřímě jedno.Jen na draka bych si asi bez pomoci kouzel nebo bez Drakobijeckého vybavení netroufla.Ale tak pojď ven a zaveď mě někam.Chvilku jsem se odmlčela a pak se k filipovi naklonila blíž abych mohla šeptat.Nebo nějaký atentán na to jsem velmi dobrá.Zašeptala jsem a vydala se před hostinec.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) EmptySun May 29, 2011 6:40 pm

Filip

"Na takové věci tu není nikdo zvědavý," řekl přísně a následoval tě před hostinec, tam převzal iniciativu a zamířil k lesům. Nejdříve jste šli po dlážděné cestě, poté po docela prašné cestě, nakonec po zarostlé cestě, až jste nakonec, asi tak 230 metrů od lesa, šli už pouze vysokou travou. Již zdálky bylo vidět, že ten les není normální a Filip se zdál takový více obezřetný, když asi 30 metrů od lesa zastavil. "Tady to je hvozd, kde by se měl nacházet černý jednorožec, za jeho roh se platí vysoké, až nehorázné sumy. I když mu tím nijak neublížíš, protože mu roh doroste, tak lesní duchové, elfové, sylfy a další víly nejsou zrovna nadšení, když jim tam někdo loví jejich drahocenný poklad, dokonce nejsou nadšení už jenom když překročíš práh lesa. Občas nějaké nebožáky zasáhne šíp jen co se jejich noha dotkne lesní půdy."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bestie Hestie (Mr.Zx)   Bestie Hestie (Mr.Zx) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bestie Hestie (Mr.Zx)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra II. :: Herní místnosti-
Přejdi na: