Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vše začíná tréninkem

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 6:29 pm

Dor Mehir

Mírně jsem se ze slušnosti uklonil a řekl. Rád vás poznávám madam.... Poté jsem se přidřepl a začal si z blízka prohlížet toho psa. Tohle asi nebude jen tak obyčejný pes, že?zetptal jsem se dále hledící na psa, ale už ne těma očima jako předtím. černý pes...to zní skoro jako něco spojené s nekromancií...ale jsou to rebelové...co nadělám...povzdechl jsem si v duchu a znova se postavil rovně a začal jsem se dívat na Lorettu. Koho mi to jen připomínala. Mé jméno je Dor,rád tě poznávám...řekl jsem. nechtěl jsem říct co jsem neboť jsem to nepovažoval za vhodné.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 6:40 pm

Kate

Lorette se mi na první pohled velmi zalíbila. Chvíli jsem na ní jen koukala a pak jsem řekla: "Já... ...ehm, jmenuji se Kate" a zčervenala jsem ve tváři. "Přišla jsem do tohoto sídla za účelem tréninku" řekla jsem poté. A snažila jsem se, aby mi zmizela červená barva v obličeji.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 6:45 pm

Fuzzy a Lorette

"No, jestli máte čím zaplatit," začala již ne zrovna milým hlasem Lorette. Fuzzy ji ale takřka kousl do nohy a podíval se směrem na Ewi. "Ano, pane Fuzzy, chápu," řekla trochu podřízeným tonem. "Tak jo, vy dva," ukázala na Kate a Dora: "Máte čím zaplatit?" Fuzzy se jen tiše přesunul k Ewi a čekal na další podrbání.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 6:47 pm

Ewi

Hee.. potešila som sa keď ku mne Fuzzy znova prišiel a kľakla som si tak že som bola na jeho výškovej úrovni, jednou rukou som ho začala drbať za uchom a druhou za druhým.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 6:59 pm

Dor Mehir

Vytáhl jsem Od opasku malý pytlíček zlatých mincí. Byli to moje poslední peníze. Bude tohle stačit?zeptal jsem se a podal Lorette pytlíček se zlatem. Kdyby ho otevřela tak v něm vidí asi 30 zlatých mincí. Tyhle peníze jsem si těžce vydřel a drobný jako byli měděný a stříbrný jsem ani nevytahoval. To byli pouze drobný.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:03 pm

Kate

Vytáhla jsem váček, ve kterém cinkalo pár zlatých mincí. "Pokud to není dost, určitě mohu zaplatit i jinak" řekla jsem a pousmála jsem se. Byla jsem mírně rozrušená a snažila jsem se uklidnit. Myslela jsem přitom na svou mladší sestru, která je touhle dobou jistě doma.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:09 pm

Fuzzy a Lorette

"Standartní cena je 50 zlatých za mentora. Pokud chcete, můžete to složit dohromady a těch," začala přepočítávat mince, jak od Dora, tak od Kate: "8 zlatých nějak doplatit anebo si každý vezmete svého, ale částka k doplacení bude docela vysoká," řekla. Pomalu se přesunula k Ewi. "Řekla bych, že Vy už máte svého mentora a musím Vám pogratulovat," usmála se na Ewi takovým hřejivým úsměvem: "Doporučuji Vám, abyste se o pana Fuzzyho postarala dobře, protože on se o Vás dobře postará." Než to stačila doříct, Fuzzy už se zase zvedl a vyrazil do vily. Neustále se ohlížejíc na Ewi. "A co s váma dvěma?" Podívala se Lorette znovu na Kate a Dora.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:12 pm

Kate

"No, já bych chtěla jiného mentora, než tady mladý pán", řekla jsem a opět jsem mírně zčervenala v obličeji. "Co se týče té platby, tak jak se dá zaplatit ehm... nepenězi?" zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:12 pm

Dor Mehir

Já jí dám klidně všechny své zlaté které potřebuje a u vás to nějak splátím...mám moře času a nevím jak ho využít...řekl jsem a bylo vidět že to myslím vážně. Zrovna jsem neměl co na práci a tak jsem se tu klidně mohl zdržet.A byl bych rád abys chovala úctu ke starším děvenko a neoslovovala mě mladý pán...řekl jsem ale v hlasu mi nebyla slyšet žádná zloba.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:16 pm

Ewi

Nadšene som prikývla no ešte som zbehla k tým dvom.. kľudne si zoberte moje peniaze.. mám ich húfu pochádzam z eh.. bohatej rodiny. Povedala som vyhýbajúco a hodila som im vrecko kde bolo dohromady viac než 100 zlatých.. po tom som sa rozbehla za Fuzzym a nadšene som čakala kam ma až odvlečie.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:22 pm

Kate

"To je sice velkorysá nabídka, ale nemohu ji přijmout" vyrazila jsem ze sebe. "nemohu si brát jen tak cizí peníze a radši si to zde odpracuji." dodala jsem pak. "A vás, muže budu oslovovat, jak uznám za vhodné." řekla jsem nakonec, protože jsem si ještě dost dobře pamatovala, co mi jeden muž udělal.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:23 pm

Lorette

"No, když myslíš, takže slečna to má asi vyřešeno, ale co uděláme s tebou?" Zkoumavě si tě prohlídla. Pak si jen promnula ruce a celkem temným a děsivým hlasem pronesla: "Jistý nápad bych měla." Brzy si ale uvědomila, že to předvádí právě Dorovi a Kate, tudíž se uklidnila. "Hm, tak co?" V tu chvíli ale dostala platbu celou: "Hm, takže je to vyřešeno, no... nic," byla dost zklamaná. "Eh? Jak to teda bude?" Byla docela zmatená, protože tady mezi sebou jen tak přehazovali peníze a nikdo se nějak neměl k tomu si je vzít.



Fuzzy

Fuzzy vběhl přímo do haly a pak rovnou po hlavním schodišti do prvního patra a zaběhl do místnosti na úplném konci pravého křídla. Vždycky se po chvíli zpomalil, aby mu Ewi stíhala.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:26 pm

Dor Mehir

Cizí peníze si neberu...Jsem poctivý člověk...z větší části...Vemte si mých 30 zlatých a těch zbylých 20 si tu odpracuji...řekl jsem. Nehodlal jsem se snížit na úroveň žebráka. Hodlal jsem dělat cokoliv. asi všechno kromě děvky a stryptýzu.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:28 pm

Kate

"U mě je to stejné, ovšem nemám ani těch 30" řekla jsem potichu.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:33 pm

Lissana

rýchlo som šprintovala za psom pri čom som sem tam nestíhala no mala som slušnú kondičku aj rýchlosť takže som ho vždy po pár sekundách jeho pauzy dohnala. Nakoniec sme prišli až k nejakej miestnosti a keď som tam za ním dobehla tak som sa troška vydýchala a porozhliadala som sa naokolo.
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:51 pm

--GM--
V celé místnosti bylo mnoho světla, které tě zpočátku oslepilo. Když si tvé oči na světlo zvykly, zjistila jsi, že jsi v místnosti sama, ten černý pes nebyl nikde k nalezení. Místnost nebyla veliká, byla přímo obrovská. Její zdi byly pokryty jakousi pěnovou hmotou. Náhle jsi ucítila dotyk ruky na rameni, než si se ale stačila otočit, už před tebou někdo stál, pouhým okem nepostřehnutelné, ale díky tvému původu jsi si přeci jenom všimla jeho triku, který spočíval ve velice rychlém pohybu.

???

Spoiler:

"Zdravím tě, ty budeš ta, kterou sem přivedl Fuzzy, že?" Zeptal se tě spíše jen diplomaticky. "Já jsem tvůj mentor a budu vést tvůj trénink po dobu, co budeš tady. Byl bych rád, kdybys mi řekla své zaměření a tak, ale když tak na tebe koukám, vypadáš skoro jako bardka. Promiň, jestli nejsi, nechci tě nijak urazit," neustále se usmíval a jeho úsměv sálal teplem. Jeho oči, skoro jako bys je už někde viděla.


Lorette


"Hm, tak co já s váma udělám? Měla bych vám zadat práci, která bude k prospěchu celé vily, ale řekla bych, že tentokrát budu trochu sobecká," řekla temně a tajemně. "Hm, co vy, myslíte si, že zvládnete otrhat ty třešně? Nemyslete si, že to bude jediná práce, kterou vám dám, ale tímhle začneme."
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:54 pm

Kate

"Otrhám třešně v případě, že budete trhat také, nebo budete alespoň na dohled." řekla jsem a opět se trochu začervenala.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:58 pm

Dor Mehir

být noc tak to mám za pár sekund ale takhle...kdyby alespoň bylo zataženo...ÁÁÁ...omlouvám se...přemýšlím nahlas...můj zlozvyk...řekl jsem a mírně se mi pohnula maska. Asi jsem se usmál. Ale nebylo to jistý. Pomalu jsem přišel ke třešni a prohlídl jsem si ji. Vyhrnul jsem si plášť a tím jsem udělal něco jako košík. Sice rychle ale opatrně jsem do něj začal sbírat třešně.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio




Počet příspěvků : 77
Join date : 14. 05. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 7:59 pm

Ewi

Trošku som sa mikla keď ma ten niekto chytil za plece ale keď som sa na neho zahľdela tak som tam len tak ostala stáť a rozmýšľala som nad odpoveďou.. keď povedal že vyzerám ako Bardka tak som len prikývla a stále som na neho tak trocha s úžasom hladela.


Naposledy upravil Hysterio dne Wed May 18, 2011 8:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 8:05 pm

Lorette

"Já si tady sednu na lavičku do stínu a budu sledovat, abyste pracovali pilně a poctivě. A ne, že mi nějakou třešeň sníte, já vás sleduju," poslední větu řekla spíš s vtipem, ale možná ji myslela vážně. Těžko říct, ale nebylo by radno to riskovat, protože reakce mohla být jakákoliv. Jak si ale mohli brzo Dor a Kate všimnout, tak třešně už byly jenom v korunách stromů, bylo nutné tedy začít šplhat.


???


"Děje se něco?" zeptal se a zamával ti svou rukou před obličejem. "Řekl jsem něco? Nebo jsem něco udělal?" Byl docela nervózní a v jeho hlase byla cítit lítost, skoro jako kdyby ti ublížil. Jeho oči trochu posmutněly a v obličeji se objevily starosti. Starosti o tebe.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyWed May 18, 2011 8:11 pm

Kate

No, nic naplat řekla jsem si, budu muset lézt po stromech, aspoň, že tu bude i Lorette. Je tak kawaii. vylezla jsem na strom a začala trhat třešně do svrchního dílu oblečení, takže chvílemi bylo vidět spodní prádlo. Celou dobu trhání jsem nenápadně pokukovala po Lorette. Pokaždé když jsem měla třešní moc, přinesla jsem je všechny k Lorette, kde jsem je složila do trávy. Celý tento proces jsem několikkrát opakovala, až na stromech nezbyly skoro žádné třešně.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyThu May 19, 2011 4:41 am

Dor Mehir

Jelikož jsem nebyl bojovník na blízko tak jsem musel být mršný a rychlý. Nastromy jsem nelezl ale vyskočil jsem vždy na nějakou větev. Vždy jen na ty tlusté které mě udržely. Nebyl jsem moc těžký. Tímhle tempem jsem asi natřikrát zaplnil svůj kabát a donesl ho k Lorette kde jsem ho jako Kate složil vedle. Nezdálo že by ještě někde byli třešně. myslím že hotovo...řekl jsem a prohlížel si třešně(stromy) jestli ještě někde neuvidím nějaké třešně(plody).
Návrat nahoru Goto down
MeikiOokami

MeikiOokami


Počet příspěvků : 206
Join date : 25. 04. 11

Postava
Rasa: člověk
zaměření: kouzelník: druid
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyThu May 19, 2011 8:24 am

--GM--
Když Dor utrhl poslední třešeň na posledním stromu, shodilo ho na zem náhlé otřesení se třešně, na které zrovna byl, stejně tak se ale v zahradě zatřásly všechny očesané ovocné stromy. Dor málem spadl a slyšel, jak větev pod ním začíná praskat, ale otřesy přestaly a Dor spadl, větev ale zůstala. V tu chvíli, jak Dor dopadl, všiml si, že všechny stromy jsou zase naprosto úplně obaleny, tentokrát ale rudými granátovými jablky.

Lorette

Mírně si odkašlala, když k ní poslední třešně ne a ne přijít, protože se zrovna válely na zemi společně s Dorem. Už byla docela nervózní, protože už tam nebylo co jíst, všechny třešně už spořádala. Místo červených plodů se v trávě válely pouze naprosto nahé pecky. "Hm, dobrá. Až se tvůj přítel sesbírá ze země," pronesla a podívala se směrem na Kate: "Dovedu vás dva do vily a představím vám vaše mentory." Tvářila se docela nevinně, i když by nejspíš úplně obyčejný člověk tolik třešní nespořádal.
Návrat nahoru Goto down
Axiballie
Admin
Axiballie


Počet příspěvků : 149
Join date : 19. 04. 11
Age : 28
Location : location, location, location...

Postava
Rasa: člověk
zaměření: Lukostřelec: lovec
Země: ---

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyThu May 19, 2011 12:18 pm

Kate

"O-on n-není můj přítel" vykoktala jsem ze sebe a ukázala směrem k Dorovi. "A myslela jsem, že mým mentorem budete vy." řekla jsem a otočila jsem se zpět k Lorette. Pak jsem se podívala k třešním a uviděla jsem jen pecky. Lakla jsem se, Přece je nemohla všechny sníst sama.
Návrat nahoru Goto down
https://warfantasy.forumczech.com
morgen

morgen


Počet příspěvků : 85
Join date : 25. 04. 11

Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 EmptyThu May 19, 2011 1:42 pm

Dor Mehir

Bez pomoci rukou jsem udělal kotoul vzad a tím se dostal na nohy aůe zůstal jsem na jednom koleni. Bylo vidět že jsem si začal sundávat rukavici. Když jsem si ji sundal tak jsem přiložil ruku k zemi. Z boku bylo vidět jak se mi spodní část ruky začernala. Najednou se všechny třešně které mi spadly začaly samy hýbat až nakonec dorazily k Lorettě a sformovaly se do věty ,,omluvte prosím moji chybu...". Poté jsem ještě byl chvíli v téhle opzici až jsem na konec vstal a nasadil si tu rukavici znova. Bylo vidět že po mém ,,výstupu" zůstala v zemi menší dírka ale vážně jen nepatrná. Poté jsem se podíval na Lorretu. Takový apetit měl snad jen můj bratr. Sníst tolik třešní...Já nemám přátele...řekl jsem prostě a čekal jsem až půjde Lorette do vily a já půjdu za ní.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vše začíná tréninkem   Vše začíná tréninkem - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vše začíná tréninkem
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra II. :: Herní místnosti-
Přejdi na: