PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Vyvolávací magie

Goto down 
AutorZpráva
Mister_zx
Admin
avatar

Počet příspěvků : 179
Join date : 19. 04. 11

Postava
Rasa: Svatý elf
zaměření: válečník: špinavý bojovník
Země:

PříspěvekPředmět: Vyvolávací magie   Thu Apr 21, 2011 9:44 pm

Vyvolávací magie/demonologie/přivolávací magie slouží k vyvolávání elementálů,démonů, duchů nebo zvířat.Podle druhu magie.Je na nic bez buď přírodní, nekromancerské, nebo elementární magie.


Vyvolávání: k vyvolání elementála je zapotřebí elementární magie. Od živlu magie se odvíjí také podoba elementála. (ohnivý mág není schopen vyvolat vodního elementála) vyvolání elementála chvilku trvá a během této doby je vyvolavač chráněn elementárním štítem toho daného elementu. Energii ze štítu postupně předává elementálovi a tak jeho štít slábne, až se úplně přetvoří na elementála. Elementál poté poslouchá vyvolavatele.

Elementálové vypadají asi takto ale to je jen na vás:
Spoiler:
 
Spoiler:
 
Spoiler:
 
Spoiler:
 Demonologie: k vyvolání démona nebo ducha je zapotřebí nekromancie. Dále pak musíte mít mrtvé tělo, na jehož duši budete nekromancii praktikovat. Při vyvolávání démonů sedí nekromant v kacířském kruhu z vlastní krve a pomocí napsaných temných run a zaklínadel pomalu vměstnává duši zpět do těla, které se také přetváří do formy démona. Při vyvolávání ducha je rituál téměř stejný, ale bez potřeby mrtvého těla. Při praktikování demonologie je možné, že duše ovládaného démona přemůže tu nekromantovu, v takovém případě se nekromat musí připravit na boj s démonem, nebo démon přebere kontrolu nad jeho myslí a posedne ho.

Démoni:
Spoiler:
 
Duchové:
Spoiler:
 Přivolávací magie: Na tuto magii je nutno ovládat také magii přírody. Pomocí krátkého rituálu je přivoláno již existující zvíře (rituál přibližně patnáct vteřin) přivolávač je po dobu vyvolávání velice zranitelný, ale může si na druhou stranu přivolat velmi mocné zvíře, které potom bojuje po jeho vůli.

Zvířata :
Spoiler:
 

Nejlépe dát obrázek zvířete, démona či Elementála do charakteru.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Vyvolávací magie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Info :: Magie-
Přejdi na: